Ελένη Χατζίδου: Πώς εμπνεύστηκε ο Παντελής Παντελίδης τη μεγάλη επιτυχία «Χειρότερα» που της έγραψε

21:26 - 16/12/2022

Με αφορμή την αποκάλυψη της Κατερίνας Στανίση για το πώς «γεννήθηκε» η μεγάλη της επιτυχία «Μυστικέ μου έρωτα», η Ελένη Χατζίδου μοιράστηκε με τους συνεργάτες της και το τηλεοπτικό κοινό του Breakfast@Star, τη δική της εμπειρία. «Ελένη σου έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο ποτέ;» ρώτησε η Μαίρη Αργυριάδου την Ελένη Χατζίδου. «Να δώσω φιλί και να μου γράψουν τραγούδι; Όχι. Ο Παντελής Παντελίδης όμως μου έγραψε το τραγούδι το Χειρότερα, επειδή εμπνεύστηκε από έναν χωρισμό μου. Του διηγήθηκα μια ιστορία χωρισμού και το ‘γραψε» ανέφερε αρχικά η Ελένη Χατζίδου και πρόσθεσε: «Εγώ δεν του είπα ότι έχω αυτά τα συναισθήματα, απλά του είπα πώς έγινε ο χωρισμός και πώς τον βρήκα με άλλη σχέση». Ο σύζυγός

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Χατζίδου: Πώς εμπνεύστηκε ο Παντελίδης το τραγούδι «Χειρότερα»

Η Ελένη Χατζίδου αποκάλυψε την άγνωστη ιστορία πίσω από τη μεγάλη επιτυχία «Χειρότερα» που της έγραψε ο Παντελής Παντελίδης.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα