Ελεονώρα Μελέτη: «Δεν θέλω να αναφερθούμε ξανά για να μην κατηγορηθούμε ότι πάμε να κάνουμε τηλεθέαση»

10:34 - 02/01/2023

Για τις πρόσφατες δηλώσεις που έκανε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου απάντησε η Ελεονώρα Μελέτη μέσα από το Mega Καλημέρα. «Δεν θέλω […] The post Ελεονώρα Μελέτη: «Δεν θέλω να αναφερθούμε ξανά για να μην κατηγορηθούμε ότι πάμε να κάνουμε τηλεθέαση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ελεονώρα Μελέτη απαντά στο Μαυρίκιο Μαυρικίου: «Δεν θέλω να αναφερθούμε ξανά, να βάλουμε φρένο»

Στις δηλώσεις του Μαυρίκιου Μαυρικίου απάντησε η Ελεονώρα Μελέτη μέσα από την εκπομπή της, Mega Καλημέρα. To άρθρο Η Ελεονώρα Μελέτη απαντά στο Μαυρίκιο Μαυρικίου: «Δεν θέλω να αναφερθούμε ξανά, να βάλουμε φρένο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Δεν θέλω να αναφερθούμε ξανά για να μην κατηγορηθούμε ότι πάμε να κάνουμε τηλεθέαση»

«Θα προτιμούσα μιας και κάνουμε μια ανοιχτή εκπομπή και σύσκεψη, να βάλουμε λίγο ένα φρένο»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»