Καθηλώνει ο Μιχάλης Ρέππας για την Μίνα Αδαμάκη: «Με είχε πάρει και σαν να τα μπέρδευε, δεν καταλάβαινα»

17:00 - 03/01/2023

Στο Στούντιο 4 βρέθηκε καλεσμένος ο Μιχάλης Ρέππας προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο, το απόγευμα της […] The post Καθηλώνει ο Μιχάλης Ρέππας για την Μίνα Αδαμάκη: «Με είχε πάρει και σαν να τα μπέρδευε, δεν καταλάβαινα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Ρέππας: «Με πήρε η Μίνα Αδαμάκη και δεν καταλάβαινα τι μου έλεγε»

Ο σκηνοθέτης και συγγραφέας αποκαλύπτει για την αγαπημένη ηθοποιό που έφυγε από τη ζωή τον Νοέμβριο...

Διαβάστε το στο in.gr

Μιχάλης Ρέππας για Μίνα Αδαμάκη: «Με είχε πάρει ένα τηλέφωνο και δεν καταλάβαινα τι μου έλεγε»

Καλεσμένος στον καναπέ του «Στούντιο 4» βρέθηκε το μεσημέρι της Τρίτης 3/1 ο Μιχάλης Ρέππας. Ο To άρθρο Μιχάλης Ρέππας για Μίνα Αδαμάκη: «Με είχε πάρει ένα τηλέφωνο και δεν καταλάβαινα τι μου έλεγε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ρέππας για Μίνα Αδαμάκη: «Με είχε πάρει και σαν να τα μπέρδευε, δεν καταλάβαινα»

“Το ίδιο συνέβη και με την Ντίνα Κώνστα” εξομολογείται ο Μιχάλης Ρέππας. Στο Στούντιο 4 βρέθηκε καλεσμένος ο Μιχάλης Ρέππας προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο, το απόγευμα της Τρίτης, στην ΕΡΤ. Μέσα σε άλλα, ο επιτυχημένος δημιουργός αναφέρθηκε στις πρόσφατες απώλειες της Ντίνας Κώνστα και της Μίνας Αδαμάκη. Πιο συγκεκριμένα, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μιχάλης Ρέππας για Μίνα Αδαμάκη: «Με είχε πάρει ένα τηλέφωνο και δεν καταλάβαινα τι μου έλεγε»

Ο Μιχάλης Ρέππας βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε για την απώλεια τόσο της Μίνας Αδαμάκη, όσο και της Ντίνας Κώνστα. Συγκεκριμένα, είπε: «Η Μίνα ήταν από τους ανθρώπους που υπεραγαπάς αλλά δεν τους βλέπεις καθόλου συχνά. Αλλά με την μισή επαφή και με το που συναντιέσαι, αποκαθίσταται όλο αυτό. Κάποια στιγμή είπα στον Θανάση Παπαθανασίου, “δεν […] The post Μιχάλης Ρέππας για Μίνα Αδαμάκη: «Με είχε πάρει ένα τηλέφωνο και δεν καταλάβαινα τι μου έλεγε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»