Άριελ Κωνσταντινίδη για την Αλίκη Βουγιουκλάκη: Είχε μεθοδεύσει ότι θα φύγει σαν την Εβίτα

16:34 - 13/01/2023

Η Άριελ Κωνσταντινίδη μίλησε στην «Ελένη» για τη δύναμη που της έδωσε η ψυχοθεραπεία στις αποφάσεις που πηρέ στη ζωή της για το διαζύγιο της, αλλά και το μεγάλωμα των δίδυμων παιδιών της. Η Άριελ Κωνσταντινίδη αποκάλυψε άγνωστες πτυχές από τη ζωή της με την Αλίκη Βουγιουκλάκη και την κατάρα της ομοιότητας της με εκείνη ... Περισσότερα To άρθρο Άριελ Κωνσταντινίδη για την Αλίκη Βουγιουκλάκη: Είχε μεθοδεύσει ότι θα φύγει σαν την Εβίτα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άριελ Κωνσταντινίδη: «Η λάμψη της Βουγιουκλάκη δεν με άφησε να είμαι αυτόφωτη»

Η Άριελ Κωνσταντινίδη μίλησε για τα παιδικά της χρόνια, την απόφαση να κάνει οικογένεια αλλά και το διαζύγιό της ενώ αναφέρθηκε στη σχέση της με την Αλίκη Βουγιουκλάκη. «Έχω μια νεανικότητα και μια καρδιά που με οδηγεί στην εφηβική διάθεση. Στον έρωτα δεν υπάρχει ηλικία, είμαι ερωτευμένη με ό,τι μου προσφέρεται. Δεν έζησα την κάθε […] The post Άριελ Κωνσταντινίδη: «Η λάμψη της Βουγιουκλάκη δεν με άφησε να είμαι αυτόφωτη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι