Τάκης Ζαχαράτος: Μου ζήτησαν να παίξω την Αλίκη Βουγιουκλάκη σε ερωτική ταινία

19:02 - 17/01/2023

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ απέναντι από την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο βρέθηκε ο Τάκης Ζαχαράτος το μεσημέρι της Τρίτης (17/01) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην πιο σουρεαλιστική επαγγελματική πρόταση που έχει δεχθεί. Η πρόταση αυτή, σύμφωνα με τα όσα εξομολογήθηκε ο showman έγινε στην αρχή της καριέρας του όταν και του πρότειναν να υποδυθεί την Αλίκη Βουγιουκλάκη αλλά σε… ερωτική ταινία. «Όταν έκανα την Αλίκη με πήραν από μια εταιρεία παραγωγής και μου είπαν ότι θέλουν να με γνωρίσουν. Μπαίνω μέσα και μου λένε ότι θέλουν να κάνουν μία ταινία για την Αλίκη. Αλλά απ’ όσα μου είπαν συνειδητοποίησα ότι θα ήταν ερωτική ταινία και θα με ντουμπλά

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος: Μου ζήτησαν να παίξω την Αλίκη Βουγιουκλάκη σε ερωτική ταινία

«Είπαν ότι θα με ντουμπλάρει άλλη, στις επίμαχες στιγμές» τόνισε ο σατιρικός καλλιτέχνης 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Μου ζήτησαν να παίξω την Αλίκη Βουγιουκλάκη σε ερωτική ταινία»

Δείτε όσα αποκάλυψε!

Διαβάστε το στο in.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Μού ζήτησαν να παίξω την Αλίκη Βουγιουκλάκη σε ερωτική ταινία

«Δεν ξέρω αν το έχω ξαναπεί… ήταν τραγικό αυτό που σκέφτηκαν»

Διαβάστε το στο news.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Πρόταση να υποδυθεί την Αλίκη Βουγιουκλάκη σε ερωτική ταινία – «Θα μπορούσα να την πατήσω»

Στην εκπομπή Στούντιο 4 ήταν καλεσμένος ο Τάκης Ζαχαράτος και μίλησε για την τελευταία του παράσταση, όπου έχει συμπεριλάβει όλα τα πρόσφατα γεγονότα που έχουν απασχολήσει την επικαιρότητα. Επίσης αναφέρθηκε στα πρώτα χρόνια που είχε έρθει από την Πάτρα στην Αθήνα, ένα διάστημα πολύ δύσκολο βιοποριστικά. Ο Τάκης Ζαχαράτος είπε πως: «Ήμουν άφραγκος, είχα μια […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Μου πρότειναν να παίξω την Αλίκη Βουγιουκλάκη σε ερωτική ταινία»

Μία απρόσμενη αποκάλυψη έκανε ο Τάκης Ζαχαράτος, για μία πρόταση που του έγινε στα πρώτα βήματα της καριέρας του.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Είχε δεχτεί πρόταση να παίξει τη Βουγιουκλάκη σε ερωτική ταινία

Ο Τάκης Ζαχαράτος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε, μεταξύ άλλων, στην Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για τις οικονομικές δυσκολίες που βίωσε στο παρελθόν.Όπως σημείωσε ο σατιρικός καλλιτέχνης: «Ήμουν άφραγκος, είχα μια σακούλα που έβαζα μέσα κάτι ψιλά. Είχα πει πολλά όχι και έλεγα όλα θα πάνε μια χαρά. Αλλά τίποτα, είχαν τελειώσει […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα