Μαρίζα Ρίζου: Με τον Στέλιο Ρόκκο έγινε κάτι μαγικό, τον λατρεύω

04:30 - 25/01/2023

O Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχθηκε στο νυχτερινό talk show του Ant1, «The 2Night Show», της Τρίτης (24/1) την Μαρίζα Ρίζου. Η ταλαντούχα τραγουδίστρια, σε μια συζήτηση καρδιάς, ξεδίπλωσε άγνωστες και ενδιαφέρουσες πτυχές του εαυτού της. Μεταξύ άλλων, μίλησε για την απόφασή της να συμμετέχει στο «X Factor», αλλά και για την σχέση που αναπτύχθηκε ξεχωριστά με τον κάθε κριτή του talent show, δηλαδή τους Στέλιο Ρόκκο, Χρήστο Μάστορα και Μιχάλη Κουϊνέλη. «Μου άρεσε πολύ το πως το κάναμε με τον Χρήστο, τον Μιχάλη και τον Στέλιο», είπε αρχικά και προέβη σε μια αποκάλυψη για την σχέση της με τον Στέλιο Ρόκκο. «Ο Στέλιος είναι αδερφός, δεν το πίστευα αυτό», συνέχισε και πρόσθεσε: «Εγώ είμαι πολύ κ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα