Ιφιγένεια Τζόλα: «Μου έγραφαν να κρύβω το σώμα μου επειδή είμαι αδύνατη»

10:10 - 26/01/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Βασιλική Μπασιούρη έδωσε η Ιφιγένεια Τζόλα. Η νεαρή ηθοποιός μίλησε για τγη Γη […] The post Ιφιγένεια Τζόλα: «Μου έγραφαν να κρύβω το σώμα μου επειδή είμαι αδύνατη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιφιγένεια Τζόλα: «Μου έλεγαν να κρύβω το σώμα μου, επειδή είμαι αδύνατη»

«Μου έγραφαν διάφορα σχόλια για τα κιλά μου και όταν τα διάβασα, είχα στενοχωρηθεί» είπε η ηθοποιός της «Γης της Ελιάς»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιφιγένεια Τζόλα: «Μου έλεγαν να κρύβω το σώμα μου, επειδή είμαι αδύνατη»

«Μου έγραφαν διάφορα σχόλια για τα κιλά μου και όταν τα διάβασα, είχα στενοχωρηθεί» εξομολογήθηκε η ηθοποιός της «Γης της Ελιάς»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ιφιγένεια Τζόλα: Μου έλεγαν να κρύβω το σώμα μου επειδή είμαι αδύνατη

Η Ιφιγένεια Τζόλα μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» για τις συγκλονιστικές εξελίξεις της επιτυχημένης σειράς του MEGA «Γη της Ελιάς» και εξήγησε γιατί μια κυρία την άρπαξε στο δρόμο. Η νεαρή ηθοποιός Ιφιγένεια Τζόλα μίλησε για το body shaming που δέχθηκε επειδή είναι αδύνατη, και αποκάλυψε πως κάποια σχόλια την στεναχώρησαν. «Μου έγραφαν για τα κιλά ... Περισσότερα To άρθρο Ιφιγένεια Τζόλα: Μου έλεγαν να κρύβω το σώμα μου επειδή είμαι αδύνατη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ιφιγένεια Τζόλα – Γη της Ελιάς: «Μου έλεγαν να κρύβω το σώμα μου, επειδή είμαι αδύνατη»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και στη δημοσιογράφο Βασιλική Μπασιούρη παραχώρησε η Ιφιγένεια Τζόλα, η ηθοποιός, To άρθρο Ιφιγένεια Τζόλα – Γη της Ελιάς: «Μου έλεγαν να κρύβω το σώμα μου, επειδή είμαι αδύνατη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιφιγένεια Τζόλα: "Μου έλεγαν να κρύβω το σώμα μου, επειδή είμαι αδύνατη"

"Μου έγραφαν διάφορα σχόλια για τα κιλά μου και όταν τα διάβασα, είχα στενοχωρηθεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»