Δίκη Καμπανού: «Δεν είχε σηκώσει χέρι - Δεν είχε βρίσει ποτέ» κατέθεσε η αδελφή του Άλκη

10:58 - 26/01/2023

Στην αίθουσα βρίσκονται οι γονείς του Άλκη, ενώ τη διαδικασία παρακολουθεί σήμερα και ο ισχυρός άνδρας της ΠΑΕ Άρης Θεόδωρος Καρυπίδης, που κάθεται στην ίδια σειρά με τους γονείς του 19χρονου

Διαβάστε Περισσότερα στο Skai.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δίκη Άλκη Καμπανού: «Ο αδερφός μου δεν είχε σηκώσει χέρι» είπε η αδερφή του

Συνεχίζεται σήμερα στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο Θεσσαλονίκης η δίκη για τη δολοφονία του, Άλκη Καμπανού.  Η δίκη συνεχίζεται με την κατάθεση της αδελφής του Άλκη Καμπανού, ο οποίος έπεσε θύμα τυφλής οπαδικής βίας, τα ξημερώματα της 1ης Φεβρουαρίου, στην περιοχή της Χαριλάου στη Θεσσαλονίκη. Κατά τη σύντομη εξέτασή της, η 22χρονη Μαρία Καμπανού αναφέρθηκε στον ... Περισσότερα To άρθρο Δίκη Άλκη Καμπανού: «Ο αδερφός μου δεν είχε σηκώσει χέρι» είπε η αδερφή του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ράγισε καρδιές η αδερφή του Αλκη: «Δεν είχε σηκώσει ποτέ χέρι – Δεν είχε βρίσει ποτέ»

Στην αίθουσα βρίσκονται οι γονείς του Άλκη, ενώ τη διαδικασία παρακολουθεί σήμερα και ο ισχυρός άνδρας της ΠΑΕ Άρης Θεόδωρος Καρυπίδης,

Διαβάστε το στο tanea.gr

Δίκη Άλκη Καμπανού: «Ο αδερφός μου δεν είχε σηκώσει χέρι» – Συγκινεί η αδερφή του

Συνεχίζεται σήμερα στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο Θεσσαλονίκης η δίκη για τη δολοφονία του Άλκη Καμπανού. Συνεχίζεται σήμερα στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο Θεσσαλονίκης η δίκη για τη δολοφονία του Άλκη Καμπανού. Η δίκη συνεχίζεται με την κατάθεση της αδελφής του Άλκη Καμπανού, ο οποίος έπεσε θύμα τυφλής οπαδικής βίας, τα ξημερώματα της 1ης Φεβρουαρίου, στην περιοχή της Χαριλάου στη Θεσσαλονίκη. Κατά τη σύντομη εξέτασή της, η 22χρονη Μαρία Καμπανού αναφέρθηκε στον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Skai.gr

Την κατάρριψη πυραύλου και drones των Χούθι ανακοίνωσαν οι ΗΠΑ

Σουηδία: Επίθεση εναντίον αντιφασιστικής εκδήλωσης

(Not) welcome to Venice: Έρχονται περιορισμοί για τους τουρίστες στη Βενετία

DW: Για πρώτη φορά το «Σαρλ ντε Γκολ» υπό νατοϊκή διοίκηση - Μήνυμα της Γαλλίας προς τη Ρωσία

Μπλόκο από τον Άρη: Ισοπαλία για τον Ολυμπιακό που έχασε έδαφος στο Βικελίδης

«Χρειάζομαι να σταματήσω και να σκεφτώ»: Ο Σάντσεθ εξετάζει παραίτηση, μετά την έρευνα σε βάρος της συζύγου του