Κρατερός Κατσούλης: «Δεν σκοπεύω να μείνω μόνος μου για την υπόλοιπη ζωή μου»

13:30 - 05/02/2023

Για την απώλεια της μητέρας του, την πρώην σύζυγό του Κατερίνα Καραβάτου και την προσωπική του ζωή μίλησε ο Κρατερός Κατσούλης σε συνέντευξη που παραχώρησε στη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη και τη RealLife. «Δεν νομίζω ότι μια απώλεια τέτοιου μεγέθους είναι εύκολα διαχειρίσιμη από έναν άνθρωπο και το θεωρώ και πάρα πολύ κανονικό. Αυτή η ευκολία […] The post Κρατερός Κατσούλης: «Δεν σκοπεύω να μείνω μόνος μου για την υπόλοιπη ζωή μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρατερός Κατσούλης: Δεν σκοπεύω να μείνω μόνος για την υπόλοιπη ζωή μου

Αφοπλιστικά ειλικρινής ο Κρατερός Κατσούλης για την προσωπική του ζωή και όχι μόνο. Μιλώντας στη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη και τη RealLife, ο Κρατερός Κατσούλης αναφέρθηκε στη σχέση με τα παιδιά και την πρώην σύζυγό του, την απώλεια της μητέρας του καθώς και το επόμενο βήμα στην προσωπική του ζωή. Μεγαλώνεις δύο μικρά παιδιά. Πώς τα ... Περισσότερα To άρθρο Κρατερός Κατσούλης: Δεν σκοπεύω να μείνω μόνος για την υπόλοιπη ζωή μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κρατερός Κατσούλης: "Δεν σκοπεύω να μείνω μόνος μου για την υπόλοιπη ζωή μου"

"Τα παιδιά μου θα είναι πάντα η απόλυτη προτεραιότητά μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»