Αλέξης Κούγιας: «Μεζούρα είχε η γιαγιά μου, ο Ατρόμητος θα δικαιωθεί»

14:52 - 07/02/2023

Έχοντας αναλάβει την νομική εκπροσώπηση της ΠΑΕ Ατρόμητος, για το ζήτημα που προέκυψε στην αναμέτρηση με την ΑΕΚ –με το ύψος των δοκαριών στο γήπεδο του Περιστερίου- ο Αλέξης Κούγιας εξέφρασε την άποψη ότι οι “κυανόλευκοι” θα δικαιωθούν. Μιλώντας στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ, ο Αλέξης Κούγιας χαρακτήρισε παγκόσμια πρωτοτυπία, τη μέτρηση των δοκαριών με μεζούρα, ανέφερε ... Περισσότερα To άρθρο Αλέξης Κούγιας: «Μεζούρα είχε η γιαγιά μου, ο Ατρόμητος θα δικαιωθεί» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξης Κούγιας: «Μεζούρα είχε η γιαγιά μου, ο Ατρόμητος θα δικαιωθεί»

Έχοντας αναλάβει την νομική εκπροσώπηση της ΠΑΕ Ατρόμητος, για το ζήτημα που προέκυψε στην αναμέτρηση με την ΑΕΚ –με το ύψος των δοκαριών στο γήπεδο του Περιστερίου- ο Αλέξης Κούγιας εξέφρασε την άποψη ότι οι “κυανόλευκοι” θα δικαιωθούν. Έχοντας αναλάβει την νομική εκπροσώπηση της ΠΑΕ Ατρόμητος, για το ζήτημα που προέκυψε στην αναμέτρηση με την ΑΕΚ –με το ύψος των δοκαριών στο γήπεδο του Περιστερίου- ο Αλέξης Κούγιας εξέφρασε την άποψη ότι οι “κυανόλευκοι” θα δικαιωθούν. Μιλώντας στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ, ο Αλέξης Κούγιας χαρακτήρισε παγκόσμια πρωτοτυπία, τη μέτρηση των δοκαριών με μεζούρα, ανέφερε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέξης Κούγιας: «Μεζούρα είχε η γιαγιά μου! – Λέω κατηγορηματικά πως ο Ατρόμητος θα δικαιωθεί»

Διαβάστε τα όσα ενδιαφέροντα είχε να πει πριν από λίγο ο Αλέξης Κούγιας, αναφερόμενος στην επικείμενη δικαίωση του Ατρομήτου Ο γνωστός ποινικολόγος Αλέξης Κούγιας βρέθηκε καλεσμένος στην ΕΡΑ Σπορ πριν από λίγο, αναφέροντας ουκ ολίγα ενδιαφέροντα στον ραδιοφωνικό αέρα. Ας δούμε μερικά από τα σημαντικά που είχε να πει. «Αληθεύει, μου ζήτησαν να αναλάβω από τον Ατρόμητο. […]

Διαβάστε το στο sportstonoto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Η αφρικανική σκόνη «έπνιξε» Αττική και Κρήτη – Σταδιακή υποχώρηση από το απόγευμα, δείτε εικόνες

Ο Τάιλερ Μάκμπεθ επέστρεψε στην Ελλάδα για την ορκωμοσία του Στέφανου Κασσελάκη

Ακρίβεια: Συγκρατήθηκε ο δείκτης εξέλιξης τιμών στα σουπερμάρκετ τον Φεβρουάριο 2024

Τελικός Κυπέλλου στο Πανθεσσαλικό: Όλα δείχνουν κεκλεισμένων των θυρών – Ο Άρης δεν δέχθηκε το ΟΑΚΑ

Κατά 12,7% μειώθηκε ο όγκος της ιδιωτικής οικοδομικής δραστηριότητας τον Δεκέμβριο 2023

Βασίλης Σπανούλης για το τρίποντο μπροστά στον Δημήτρη Διαμαντίδη: «Ένα από τα σημαντικότερα της καριέρας μου»