Κατέρρευσε η Νεσχάν Μουλαζίμ στον αέρα για την καταστροφή στην Τουρία

09:28 - 09/02/2023

Σε ζωντανή σύνδεση εμφανίστηκε η Νεσχάν Μουλαζίμ, το πρωινό της Πέμπτης, στο MEGA Καλημέρα με την Ελεονώρα Μελέτη. Το γνωστό […] The post Κατέρρευσε η Νεσχάν Μουλαζίμ στον αέρα για την καταστροφή στην Τουρία appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Λύγισε» η Νεσχάν Μουλαζίμ στον αέρα της Ελεονωρας Μελέτη για τον σεισμό στην Τουρκία

Η Νεσχάν Μουλαζίμ το πρωί της Πέμπτης μίλησε στο Mega Καλημέρα και στην Ελεονώρα Μελέτη για τις τραγικές στιγμές μετά τον σεισμό στην Τουρκία και στη Συρία. Το μοντέλο με καταγωγή από την Τουρκία που έχει συγγενείς και φίλους στη γειτονική χώρα, έβαλε τα κλάματα στον αέρα. «Συγνώμη, αλήθεια! Έχω φίλους και συγγενείς που είναι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νεσχάν Μουλαζίμ: «Λύγισε» στον αέρα της Ελεονωρας Μελέτη για τον σεισμό στην Τουρκία

Μετά την εξομολόγηση που έκανε αποκλειστικά στο TLIFE, η Νεσχάν Μουλαζίμ μίλησε στο Mega Καλημέρα και To άρθρο Νεσχάν Μουλαζίμ: «Λύγισε» στον αέρα της Ελεονωρας Μελέτη για τον σεισμό στην Τουρκία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νεσχάν Μουλαζίμ: Λύγισε στον “αέρα” για τον φονικό σεισμό στην Τουρκία

Η Νεσχάν Μουλαζίμ συγκλονίζει μιλώντας για τις εξελίξεις σχετικά με τον σεισμό στην Τουρκία, που έχει κοστίσει τη ζωή σε χιλιάδες ανθρώπους, ενώ ξέσπασε σε λυγμούς περιγράφοντας τις συγκλονιστικές εικόνες που της στέλνουν Το μοντέλο, μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του Mega “Kαλημέρα” σχολίασε φανερά συγκινημένη: “Οι φίλοι και συγγενείς μου, μού στέλνουν τις εικόνες, είναι […] The post Νεσχάν Μουλαζίμ: Λύγισε στον “αέρα” για τον φονικό σεισμό στην Τουρκία appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»