Ρένος Χαραλαμπίδης: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ποτέ δεν ήταν του γούστου μου»

14:28 - 10/02/2023

Μιλώντας στο Πρωινό του ΑΝΤ1 και αναφερόμενος στον Πέτρο Φιλιππίδη, ο Ρένος Χαραλαμπίδης δήλωσε: «Όταν συνέλαβαν τον Πέτρο Φιλιππίδη ήμουν […] The post Ρένος Χαραλαμπίδης: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ποτέ δεν ήταν του γούστου μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένος Χαραλαμπίδης: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι ένοχος, αλλά και αθώος»

«Αν θέλουμε να λέμε ότι ανήκουμε σε έναν κόσμο, που δεν πετροβολεί, αλλά δικάζει, να δεχόμαστε τις αποφάσεις των δικαστηρίων» συμπλήρωσε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης για Πέτρο Φιλιππίδη: «Είναι ένοχος αλλά και αθώος»

Με αφορμή την πρόσφατη δήλωσή του για τον Πέτρο Φιλιππίδη, μετά την απόφαση του δικαστηρίου, η οποία σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως, ο Ρένος Χαραλαμπίδης μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Tο Πρωινό». «Είτε μας αρέσει, είτε όχι, το δικαστήριο έβγαλε μια απόφαση. Αν θέλουμε να λέμε ότι ανήκουμε σε έναν κόσμο που δεν πετροβολεί, αλλά δικάζει, να δεχόμαστε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης για Φιλιππίδη: «Η λαϊκή κατακραυγή βιάστηκε πάρα πολύ να φωνάξει»

Ο Ρένος Χαραλαμπίδης τοποθετήθηκε με νέες δηλώσεις για την απόφαση του δικαστηρίου για τον Πέτρο Φιλιππίδη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»