Χεζόνια: «Καλύτερη απόφαση της ζωής μου ο Παναθηναϊκός»

14:18 - 15/02/2023

Χεζόνια: «Καλύτερη απόφαση της ζωής μου ο Παναθηναϊκός» 15/02/2023 Την τεράστια σημασία που είχε το πέρασμά του από τον Παναθηναϊκό για την αναγέννηση της καριέρας του υπογράμμισε ο Μάριο Χεζόνια. Σε συνέντευξή του στην «AS», ο Κροάτης χαρακτήρισε την απόφαση να φορέσει τη φανέλα με το τριφύλλι ως την καλύτερη της ζωής του. Εξήγησε λοιπόν ότι στην Ελλάδα ερωτεύτηκε ξανά το μπάσκετ, ενώ τόνισε ότι δεν δίστασε ποτέ (λόγω του παρελθόντος του στη Μπαρτσελόνα) να μετακινηθεί στη Ρεάλ. Αναλυτικά όσα είπε ο Χεζόνια: Για την απόφαση να αφήσει το ΝΒΑ για τον Παναθηναϊκό: «Η απόφαση να πάω στον Παναθηναϊκό είναι η καλύτερη της ζωής μου ως αθλητής, γιατί στο τέλος

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πινέδα: «Η καλύτερη απόφαση της καριέρας μου να έρθω στην ΑΕΚ»

Ο Ορμπελίν Πινέδα εξέφρασε για ακόμα μια φορά τον ενθουσιασμό του που βρίσκεται στην ΑΕΚ, αποθέωσε τον Αλμέιδα για την εμπιστοσύνη, ενώ άφησε ανοικτό το μέλλον του.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ποτζέκο: «Διπλή προσφορά του Παναθηναϊκού»

Σύμφωνα με δημοσιεύματα σε ιταλικά εδάφη, ο Τζιανμάρκο Ποτζέκο δέχθηκε ήδη δύο προτάσεις από τον Παναθηναϊκό, έχοντας ωστόσο άλλες προτεραιότητες.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Πινέδα: «Η ΑΕΚ η καλύτερη απόφαση της καριέρας μου»

ΑΕΚ: Με κολακευτικά λόγια για την Ένωση μίλησε ο Ορμπελίν…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Πινέδα: «Η καλύτερη απόφαση της καριέρας μου η ΑΕΚ»

Απίστευτα χαρούμενος με την ΑΕΚ δηλώνει ο Μεξικανός διεθνής άσος, ο οποίος χαρακτηρίζει την απόφαση να έρθει στην ομάδα ως «την καλύτερη της καριέρας» του. Τουλάχιστον εντυπωσιακά τα όσα έχει πετύχει με την φανέλα της ΑΕΚ – μέχρι σήμερα – ο Ορμπελίν Πινέδα. Συγκεκριμένα μετρά 25 συμμετοχές, 8 τέρματα και 3 ασίστ, έχοντας μία γεμάτη […] The post Πινέδα: «Η καλύτερη απόφαση της καριέρας μου η ΑΕΚ» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Πινέδα: «Πήρα την καλύτερη απόφαση της καριέρας μου να έρθω στην ΑΕΚ»

Δικαιωμένος δήλωσε ο Ορμπελίν Πινέδα για την απόφασή του να μετακομίσει στην ΑΕΚ με τη μορφή δανεισμού από τη Θέλτα. Τι είπε για το μέλλον του.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»