Σάσα Μπάστα: Μας είπαν ότι ο αδερφός μου “έφυγε”, έκανα τάμα, πήγα στο επισκεπτήριο και ξύπνησε στα χέρια μου

02:30 - 21/02/2023

Η Σάσα Μπάστα ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του τηλεοπτικού σταθμού ANT1, «The 2Night Show» με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου το βράδυ της Δευτέρας (20/2) και μίλησε για τις αναμνήσεις από τη συνεργασία της με τον Θέμο Αναστασιάδη, το θεοσεβούμενο περιβάλλον στο οποίο μεγάλωσε, το «μυστικό» του γάμου της με τον Δημήτρη Κουσαθανά, αλλά και για τη σχέση της με τη θρησκεία, ενώ περιέγραψε συγκινημένη το θαύμα που βίωσε και σώθηκε ο αδερφός της. «Ήμουν επτά χρόνια στην εκπομπή του Θέμου Αναστασιάδη. Ο Βαγγέλης Περρής ήταν σκληρός απέναντί μου γιατί ήμουν μωρό τότε. Ήμουν η κλασσική ξανθιά που απλά τα πετούσα και συνέχεια με διόρθωνε. Θυμάμαι τότε πώς είχε γίνει τόσο ντόρος και δεν το είχα καταλάβει.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάσα Μπάστα: «Όταν είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει, πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ»

«Ξύπνησε στα χέρια μου» είπε με δάκρυα στα μάτια η τραγουδίστρια - Δείτε βίντεο. Το άρθρο Σάσα Μπάστα: «Όταν είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει, πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Σάσα Μπάστα: "Όταν είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει, πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ"

"Ξύπνησε στα χέρια μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σάσα Μπάστα: «Όταν είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει, πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ»

Η Σάσα Μπάστα περιέγραψε μία από τις πιο δύσκολες στιγμές που βίωσε, όταν κινδύνεψε η ζωή του αδερφού της, Η τραγουδίστρια βρέθηκε καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «2Night Show» και δάκρυσε όταν άρχισε να θυμάται όσα συνέβησαν. Αρχικά, η Σάσα Μπάστα είπε: «Με τον αδελφό μου με πήραν τηλέφωνο από το νοσοκομείο και όταν έφτασα μου είπαν: […] The post Σάσα Μπάστα: «Όταν είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει, πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα