Survivor All Star: Ο Κωνσταντίνος Βασάλος ενοχλήθηκε με τα «ζευγαρώματα» στον Άγιο Δομίνικο – «Έκανα την αρχή εγώ…»

22:10 - 23/02/2023

Το ηχητικό μήνυμα που έστειλε η Καρολίνα Καλύβα στον Μάριο Πρίαμο «φούντωσε» εκ νέου τις συζητήσεις για το «τρίγωνο» Μάριος – Καρολίνα – Ελευθερία Ελευθεριου στις παραλίες των παικτών του Survivor All Star. Ο Κωνσταντίνος Βασάλος φάνηκε να ενοχλείται με όσους κάνουν σχέση εντός του Survivor και στον Άγιο Δομίνικο. «Τι πράγμα είναι και αυτό; Όλοι από το Survivor πρέπει να κάνουν σχέση με το Survivor; Δεν υπάρχουν άντρες και γυναίκες εκεί έξω; Έκανα την αρχή εγώ… Εγώ είμαι ο influencer τελικά! Ε βέβαια, τι; Εγώ άνοιξα τον δρόμο» ανέφερε ο παίκτης της Μπλε Ομάδας. «Και πρώτα από όλα επηρέασες και τον φίλο σου τον Τάκη. Τώρα λέει, έπιασε αυτό οπότε κάτσε να το κάνω κι εγώ» πρόσθεσε, με χιούμο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Με όπλα θα κυκλοφορούν οι εκπαιδευτικοί στα σχολεία σε αυτήν την πολιτεία της Αμερικής

«Εντός ημερών» θα καταφθάσει η στρατιωτική βοήθεια των ΗΠΑ στην Ουκρανία – Τι περιλαμβάνει

Ρώσικοι πύραυλοι χτύπησαν κατοικημένη περιοχή στο Χάρκοβο

Συνετρίβη αεροσκάφος μεταφοράς φορτίου στην Αλάσκα – Δύο νεκροί

Νικολαΐδης για Κασσελάκη: Ήθελαν να βρούνε ένα ομοίωμα του Τσίπρα, αλλά να πιάνει και την ΛΟΑΤΚΙ κοινότητα

Η Τουρκία μπορεί να αναπτύξει σύντομα τους S-400 εναντίον του πιο πιστού συμμάχου της Ρωσίας στη Μέση Ανατολή