Μαυρίκιος Μαυρικίου για Δέσποινα Βανδή και Βασίλη Μπισμπίκη: «Είμαι τόσο θυμωμένος»

12:00 - 25/02/2023

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου και η Ιλάειρα Ζήση μίλησαν στην εκπομπή Open Weekend και στη Σοφία Μανουσακίδου και με αφορμή το viral με το ζεϊμπέκικο του Βασίλη Μπισμπίκη στη Δέσποινα Βανδή και τα κακόβουλα σχόλια που έχει ακούσει, ο Μαυρίκιος Μαυρικίου ανέφερε: «Είμαι τόσο θυμωμένος που καλύτερα να μη μιλήσουμε γι’ αυτό το θέμα. Πραγματικά έχω θυμώσει. Βλέπω τις εκπομπές που […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου για Δέσποινα Βανδή και Βασίλη Μπισμπίκη: «Είμαι τόσο θυμωμένος» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρικίου για τα σχόλια σε Βανδή και Μπισμπίκη: «Να μην βλέπεις ρε βλάκα»

Οι αντιδράσεις για τον Βασίλη Μπισμπίκη και τη Δέσποινας Βανδή, μετά τα θερμά φιλιά που αντάλλαξαν πρόσφατα στην πίστα, σχολιάστηκαν και πάλι από τον Μαυρίκιο Μαυρικίου και την Ιλάειρα Ζήση.Οι αντιδράσεις για τον Βασίλη Μπισμπίκη και τη Δέσποινας Βανδή, μετά τα θερμά φιλιά που αντάλλαξαν πρόσφατα στην πίστα, σχολιάστηκαν και πάλι από τον Μαυρίκιο Μαυρικίου και την Ιλάειρα Ζήση.Το ζευγάρι μίλησε στην κάμερα του «Open Weekend» με τον Μαυρικίου να δηλώνει πολύ θυμωμένος για όσα ακούγονται. «Είμαι πολύ θυμωμένος. Βλέπω τις εκπομπές που σχολιάζουν. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»