Οριόλα: «Απίστευτο αυτό που έγινε στα Τέμπη»

15:24 - 07/03/2023

Οριόλα: «Απίστευτο αυτό που έγινε στα Τέμπη» 07/03/2023 Ο Πιέρ Οριόλα σε συνέντευξή του στην ΕΡΤ αναφέρθηκε στη μεταγραφή του στην ΑΕΚ και στους στόχους του με τη νέα του ομάδα, ενώ παράλληλα δεν έκρυψε πόσο τον εξέπληξε δυσάρεστα το δυστύχημα που έγινε στα Τέμπη με τους δεκάδες νεκρούς. Αναλυτικά όλα όσα είπε ο Οριόλα: Για τη μεταγραφή του: «Με έφερε εδώ ο κόουτς, μου εξήγησε τα πάντα για την ομάδα και το πλάνο που υπήρχε. Είπα το ναι αμέσως. Ήθελα να αλλάξω την κατάσταση στην καριέρα μου και χαίρομαι που βρίσκομαι σε μια μπασκετική χώρα όπως η Ελλάδα». Για την κατάκτηση του Παγκοσμίου Κυπέλλου το 2019 με την Ισπανία: «Ήταν μια από τις καλύτερες στιγμές

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΚΚΕ: «Έτσι φτάσαμε στο έγκλημα στα Τέμπη»

«Έτσι φτάσαμε στο έγκλημα στα Τέμπη» είναι ο τίτλος βίντεο του ΚΚΕ που, όπως αναφέρει, «αποκαλύπτει τις συνέπειες της πολιτικής της ΕΕ για την απελευθέρωση...

Διαβάστε το στο Zougla

ΚΚΕ: «Έτσι φτάσαμε στο έγκλημα στα Τέμπη»

Στο βίντεο επισυνάπτονται και οι «δραματικές προειδοποιήσεις» του ΚΚΕ μέσα στη Βουλή για την κατάσταση του σιδηροδρομικού δικτύου, μόλις 45 ημέρες πριν την τραγωδία στα Τέμπη.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Οριόλα: «Απίστευτο αυτό που συνέβη στα Τέμπη» (vid)

Ο σέντερ της ΑΕΚ, Πιέρ Οριόλα, σε δηλώσεις του αναφέρθηκε στο τραγικό δυστύχημα στα Τέμπη.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»