Ηλίας Ψινάκης: «Όλα υπήρχαν μέσα στο κότερο, ακόμα και ναρκωτικά, αλλά δεν ήταν δικά μας»

09:24 - 08/03/2023

Στο Happy Day και την Τίνα Μεσσαροπούλου έδωσε συνέντευξη ο Ηλίας Ψινάκης, ο οποίος μίλησε για το «Έλεος», το «Γηροκομείο», […] The post Ηλίας Ψινάκης: «Όλα υπήρχαν μέσα στο κότερο, ακόμα και ναρκωτικά, αλλά δεν ήταν δικά μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Ψινάκης για την ιστορία με το κότερο: Υπήρχαν ναρκωτικά, υπήρχαν όλα όσα ακούστηκαν τότε

Ο Ηλίας Ψινάκης έδωσε την Τετάρτη (8/3) μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην Τίνα Μεσσαροπούλου και το Happy Day. Μεταξύ άλλων, ρωτήθηκε και για τις σχέσεις του με τον Λάκη Λαζόπουλο και την περιβόητη ιστορία με το κότερο και τα ναρκωτικά, για την οποία έχει προαναγγείλει ότι θα μιλήσει στο διαδικτυακό του Γηροκομείο στο Youtube. «Το Γηροκομείο θα τελειώσει στην κηδεία μου» ανέφερε. «Φαντάζομαι ότι ο Λάκης Λαζόπουλος θα έρθει ως καλεσμένος. Αν ακούσεις τον Λαζόπουλο να σου λέει την ιστορία “ήμουν κι εγώ στο κότερο”, θα γελάς έναν μήνα. Τη λέει συνέχεια, παντού. Είχε πλάκα αυτό που περάσαμε, από τη δική μας οπτική. Και ειδικά αν τη διηγείται ο Λάκης Λαζόπουλος. Είναι μία διαφορετική ιστορ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηλίας Ψινάκης: «Όλα υπήρχαν μέσα στο κότερο, ακόμα και ναρκωτικά, αλλά δεν ήταν δικά μας»

Στην ιστορία με το περιβόητο κότερο αναφέρθηκε ο Ηλίας Ψινάκης σε συνέντευξη του στο Happy Day και την Τίνα Μεσσαροπούλου.Στην ιστορία με το περιβόητο κότερο αναφέρθηκε ο Ηλίας Ψινάκης σε συνέντευξη του στο Happy Day και την Τίνα Μεσσαροπούλου.«Έρχομαι εδώ στην εκπομπή και με αναστηλώνουν. Τη μακιγιέζ τη λέω ταριχεύτρια. Το “Γηροκομείο” υφίσταται, θα τελειώσει στην κηδεία μου. Εσύ το λες παρουσίαση; Εγώ το λέω πλάκα. Δεν με έχουν κόψει από κανάλια, στο live […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηλίας Ψινάκης για την ιστορία με το κότερο: «Υπήρχαν ναρκωτικά, υπήρχαν όλα όσα ακούστηκαν τότε»

Ο Ηλίας Ψινάκης έδωσε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην Τίνα Μεσσαροπούλου και το Happy To άρθρο Ηλίας Ψινάκης για την ιστορία με το κότερο: «Υπήρχαν ναρκωτικά, υπήρχαν όλα όσα ακούστηκαν τότε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ηλίας Ψινάκης: «Όλα υπήρχαν μέσα στο κότερο, ακόμα και ναρκωτικά, αλλά δεν ήταν δικά μας»

«Είμαι πάμφτωχος, αλλά η οικογένειά μου έχει οικονομική άνεση»

Διαβάστε το στο news.gr

Ηλίας Ψινάκης: "Όλα υπήρχαν μέσα στο κότερο, ακόμα και ναρκωτικά, αλλά δεν ήταν δικά μας"

"Είμαι πάμφτωχος, αλλά η οικογένειά μου έχει οικονομική άνεση"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»