Νίκολας Κέιτζ: «Δεν χρειάζεται να είμαι στο MCU, είμαι ο Νικ Κέιτζ»

10:12 - 08/03/2023

Ο Νίκολας Κέιτζ (Nicolas Cage) είναι ένας άνθρωπος με πολλά ταλέντα. Με ένα Όσκαρ, ένα Βραβείο SAG και μια Χρυσή Σφαίρα, ο ηθοποιός έχει εμφανιστεί σε πολλά διαφορετικά είδη τις τελευταίες τέσσερις δεκαετίες, γεγονός που τον έκανε τον τέλειο αποδέκτη του Βραβείου Variety Legend & Groundbreaker στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου του Μαϊάμι. Κατά την παραλαβή του ... Περισσότερα To άρθρο Νίκολας Κέιτζ: «Δεν χρειάζεται να είμαι στο MCU, είμαι ο Νικ Κέιτζ» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκολας Κέιτζ: «Δεν χρειάζεται να είμαι στο MCU, είμαι ο Νικ Κέιτζ»

«Νομίζω ότι υπάρχει αρκετός χώρος για όλους, βλέπω ταινίες όπως το "Tár"» δήλωσε, μεταξύ άλλων, ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νίκολας Κέιτζ: «Δεν χρειάζεται να είμαι στο MCU, είμαι ο Νικ Κέιτζ»

Ο Νίκολας Κέιτζ είναι ένας άνθρωπος με πολλά ταλέντα. Με ένα Όσκαρ, ένα Βραβείο SAG και μια Χρυσή Σφαίρα, ο ηθοποιός έχει εμφανιστεί...

Διαβάστε το στο Zougla

Απασφάλισε ο Νίκολας Κέιτζ: «Δεν χρειάζεται να είμαι στο MCU, είμαι ο Νικ Κέιτζ»

O Νίκολας Κέιτζ είναι ένας από τους ηθοποιούς που δεν έχουμε δει στο κινηματογραφικό σύμπαν της Marvel.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι