Χριστίνα Σάλτη: «Δεν ξέρω γιατί έγινε όλο αυτό με την Ανδρομάχη»

02:14 - 09/03/2023

Την Χριστίνα Σάλτη φιλοξένησε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στο πλατό της εκπομπής The 2night Show, τη νύχτα της Τετάρτης, στον ΑΝΤ1. Μέσα […] The post Χριστίνα Σάλτη: «Δεν ξέρω γιατί έγινε όλο αυτό με την Ανδρομάχη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Σάλτη: Ξεκαθαρίζει για την κόντρα με την Ανδρομάχη και το κομμάτι «Παράλληλη αγάπη»

Μετά τον σάλο που προκλήθηκε η τραγουδίστρια δίνει τις απαντήσεις της

Διαβάστε το στο in.gr

Η Χριστίνα Σάλτη μιλάει για την κόντρα με την Ανδρομάχη και το κομμάτι «Παράλληλη αγάπη»

Καλεσμένη στην εκπομπή «The 2night Show» ήταν το βράδυ της Τετάρτης 8/3 η Χριστίνα Σάλτη, η οποία μίλησε μεταξύ άλλων, για την επανεκτέλεση του τραγουδιού «Παράλληλη αγάπη» ενώ απάντησε και για την κόντρα που προέκυψε με τη συνάδελφό της Ανδρομάχη. «Να πω αρχικά ότι τα τραγούδια δεν ανήκουν σε κανέναν μας αν δεν τα γράψουν. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χριστίνα Σάλτη: Ξεκαθαρίζει για την κόντρα με την Ανδρομάχη και το κομμάτι «Παράλληλη αγάπη»

Καλεσμένη στην εκπομπή «The 2night Show» βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης 8/3 η Χριστίνα Σάλτη. Η To άρθρο Χριστίνα Σάλτη: Ξεκαθαρίζει για την κόντρα με την Ανδρομάχη και το κομμάτι «Παράλληλη αγάπη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Χριστίνα Σάλτη: Ξεκαθαρίζει για την «Παράλληλη αγάπη» και την Ανδρομάχη στο The 2Night Show

Η Χριστίνα Σάλτη μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για τη σχέση της με την Ανδρομάχη μετά από τη διεκδίκηση του επίμαχου τραγουδιού στο The 2Night Show.Στην παρέα της Τετάρτης του The 2Night Show προστέθηκε και  η τραγουδίστρια Χριστίνα Σάλτη. Εξήγησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου όσα έγιναν σχετικά με την εκτέλεση του τραγουδιού «Παράλληλη Αγάπη» που είχε γίνει μεγάλη επιτυχία στα 90΄s όταν το ερμήνευσε η Άντζυ Σαμίου. Η Χριστίνα Σάλτη παραδέχτηκε πως τα τραγούδια ανήκουν στους δημιουργούς τους: «Τα τραγούδια δεν ανήκουν σε κανέναν μας αν δεν τα γράψουμε. Εννοώ πως υπάρχουν τραγουδιστές που γράφουν τραγούδια. Εγώ ερμηνεύω τραγούδια άλλων δημιουργών. Στη συγκεκριμένη περίπτωση το τραγούδι ανήκει

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Η Χριστίνα Σάλτη βάζει τα πράγματα στη θέση τους: Όλη η αλήθεια για την κόντρα με την Ανδρομάχη

Η Χριστίνα Σάλτη βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης 8 Μαρτίου στην εκπομπή «The 2night show» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για την κόντρα που γεννήθηκε με την Ανδρομάχη αλλά και το κομμάτι «Παράλληλη αγάπη» που στάθηκε η αφορμή. «Να πω αρχικά ότι τα τραγούδια δεν ανήκουν σε κανέναν μας αν δεν τα γράψουν. Υπάρχουν τραγουδιστές που […] The post Η Χριστίνα Σάλτη βάζει τα πράγματα στη θέση τους: Όλη η αλήθεια για την κόντρα με την Ανδρομάχη appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»