Ευρυδίκη Παπαδοπούλου – Βρισηίδα Ανδριώτου: Το φινάλε μιας φιλίας «γράφτηκε» με ένα μήνυμα και αρκετές κλήσεις

17:58 - 16/03/2023

Ένα άδοξο φινάλε φαίνεται πως γράφτηκε στη φιλία της Ευρυδίκης Παπαδοπούλου και της Βρισηίδας Ανδριώτου με αφορμή τα όσα είπε η πρώτη κατά την συμμετοχή της στον Survivor All Star, για τον Σπύρο Μαρτίκα, σύντροφο της δεύτερης. Το πρωί της Πέμπτης (16/03), η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου βρέθηκε καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό μας» του ΣΚΑΪ και η παρουσιάστρια Φαίη Σκορδά την ρώτησε αν έχει μιλήσει με την Βρισηίδα Ανδριώτου. «Όχι, όχι. Εγώ πήρα το τηλέφωνό μου το Σάββατο πριν πετάξω. Ενημερώθηκα για όλο αυτό το τραγικό δυστύχημα μέσω του Internet. Πήρα τον μπαμπά μου να του πω ότι έρχομαι, για να ηρεμήσει, γιατί δεν είχε νέα μου όλο αυτό το διάστημα και κατευθείαν είδα τα μηνύματα που μου

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Δεν θέλω να αναφερθώ καθόλου σε αυτό το θέμα»

Η κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και ο δημοσιογράφος Αλέξανδρος Ρούτας συνάντησε την Ευρυδίκη Παπαδοπούλου, To άρθρο Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Δεν θέλω να αναφερθώ καθόλου σε αυτό το θέμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ολυμπιακός – Τζολάκης: Ονειρευόμαστε το ευρωπαϊκό τρόπαιο, γιατί όχι;

Συνελήφθη ξανά ο σύζυγος της Στέρτζον στη Σκωτία – Χιλιάδες στερλίνες «έκαναν φτερά»

Προβάδισμα στην ακροδεξιά δίνουν δημοσκοπήσεις – Εκλογές ζητά η Μαρίν Λεπέν

Ανησυχία ότι η Ρωσία μπορεί να επιτεθεί στο ΝΑΤΟ σε 5-8 χρόνια – Τι προβλέπει ανώτατος Γερμανός αξιωματούχος

Μιχάλης Ρακιντζής: Πετούσα ελικόπτερο χωρίς δίπλωμα – Το έχω παρκάρει μέχρι και στη Λεωφόρο Ποσειδώνος

Υπάρχει διαφορά με Παναθηναϊκό για Ντραγκόφσκι – Βρήκε… νέο Μπρινιόλι, τον Μπρένο