Δημήτρης Μακαλιάς: Ήταν μία χρονιά μουδιασμένη, αυτό με βάζει σε σκέψεις για το τι θέλω να κάνω από δω και πέρα

20:56 - 18/03/2023

“Δεν ξέρω ποια είναι η πραγματική μου ανάγκη για του χρόνου” ανέφερε ο Δημήτρης Μακαλιάς. Ο Δημήτρης Μακαλιάς ήταν καλεσμένος στο Dot, με την Νάντια Κοντογεώργη και τον Μίνω Θεοχάρη. Ο ηθοποιός, που μεταξύ άλλων συμμετέχει στην εκπομπή Ποιος είναι πρωινιάτικα εμ την Μπέττυ Μαγγίρα, απάντησε αν θα ήθελε να συνεχίσει του χρόνου στην εκπομπή. ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Μακαλιάς: Ήταν μία χρονιά μουδιασμένη, αυτό με βάζει σε σκέψεις για το τι θέλω να κάνω από δω και πέρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Μακαλιάς: «Ήταν μία χρονιά μουδιασμένη, με βάζει σε σκέψεις και να αναθεωρήσω για το τι θέλω να κάνω»

O Δημήτρης Μακαλίάς για το τηλεοπτικό του μέλλον, για τη συνεργασία του με την Μπέττυ Μαγγίρα αλλά και το πως διαχειρίζεται τη σκληρή επικαιρότητα. «Για μένα ήταν μία πολύ ευτυχής συγκυρία το να είμαι μαζί με τη Μπέττυ Μαγγίρα. Δεν τη γνώριζα πριν. Ήξερα λίγο το ταπεραμέντο της. Περνάω πάρα πολύ ωραία, ξεκινάει η μέρα μου […] The post Δημήτρης Μακαλιάς: «Ήταν μία χρονιά μουδιασμένη, με βάζει σε σκέψεις και να αναθεωρήσω για το τι θέλω να κάνω» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι