Κλείσε τα μάτια: Ιωάννα Παππά και Θάλεια Ματίκα θυμούνται άγνωστες ιστορίες από τα γυρίσματα

13:22 - 21/03/2023

Οι Θάλεια Ματίκα και Ιωάννα Παππά ξανασμίγουν στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» 20 χρόνια μετά το Κλείσε τα μάτια και θυμούνται […] The post Κλείσε τα μάτια: Ιωάννα Παππά και Θάλεια Ματίκα θυμούνται άγνωστες ιστορίες από τα γυρίσματα appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ιωάννα Παππά και η Θάλεια Ματίκα θυμούνται άγνωστες ιστορίες από τα γυρίσματα της σειράς «Kλείσε τα μάτια»

Η Θάλεια Ματίκα και η Ιωάννα Παππά ξαναέσμιξαν 20 χρόνια μετά την επιτυχημένη σειρά του Mega «Κλείσε τα μάτια» μέσα από την εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και θυμήθηκαν άγνωστες ιστορίες από τα γυρίσματα. «Πήγαμε για τα γυρίσματα της σειράς πρώτα στη Σύρο και μετά στο Λονδίνο. Στο αεροδρόμιο πέρασε από μπροστά μου ο Χιου Γκραντ. Με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κλείσε τα μάτια: Η Ιωάννα Παππά και η Θάλεια Ματίκα θυμούνται άγνωστες ιστορίες από τα γυρίσματα

Η Θάλεια Ματίκα και η Ιωάννα Παππά ξαναέσμιξαν 20 χρόνια μετά την επιτυχημένη σειρά του Mega To άρθρο Κλείσε τα μάτια: Η Ιωάννα Παππά και η Θάλεια Ματίκα θυμούνται άγνωστες ιστορίες από τα γυρίσματα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κλείσε τα μάτια - Ιωάννα Παππά και Θάλεια Ματίκα θυμούνται άγνωστες ιστορίες από τα γυρίσματα

"Ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης μάς έλεγε πως δεν ήξερε τι άλλο να γράψει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»