Λαζόπουλος – Λιάγκας: «Δεν έχει κανένα δικαίωμα να με παρακολουθεί» – «Οι εμμονές παρελθόντος δεν σου βγήκαν σε καλό»

20:10 - 23/03/2023

Με τον Γιώργο Λιάγκα τα «έβαλε» ο Λάκης Λαζόπουλος στο νέο επεισόδιο του podcast που παρουσιάζει ενώ δεν παρέλειψε να στείλει και ένα μήνυμα στους υπεύθυνους του Ant1 σε ότι αφορά τον παρουσιαστή του «Πρωινού». Το συγκεκριμένο απόσπασμα προβλήθηκε από την εκπομπή «Mega Καλημέρα» το πρωί της Πέμπτης (23/03). «Χθες βράδυ έτρωγα σε ένα μαγαζί στην οδό Πανεπιστημίου. Στις 12 τη νύχτα έφυγα και πήγα προς το σπίτι μου. Φεύγοντας, μου την έχει στημένη ένα συνεργείο, στα καλά καθούμενα, προφανώς, υποθέτω από την πρωινή εκπομπή του Λιάγκα – το κατάλαβα από την ερώτηση -, λες και ήμουν καταζητούμενος», περιέγραψε ο Λάκης Λαζόπουλος και πρόσθεσε: «12 η ώρα τη νύχτα, Κυριακή προς Δευτέρα. Να μου κάνο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα