Δέσποινα Βανδή: Όλα τα παραμύθια τελειώνουν στον γάμο, αναρωτηθείτε γιατί

22:58 - 25/03/2023

Απίστευτη στιχομυθία ανάμεσα στον Νίκο Κοκλώνη και τη Δέσποινα Βανδή στη σκηνή του J2US.Λαυράκι έβγαλε ο Νίκος Κοκλώνης κατά τη διάρκεια της κριτικής της στο J2US, ρωτώντας ευθεώς τη Δέσποινα Βανδή σχετικά με τον τρόπο που θα ήθελε να της κάνει πρόταση γάμου ο Βασίλης Μπισμπίκης. Η Μαριάντα Πιερίδη και ο Άρης Σοϊλέδης ανέβηκαν στη σκηνή του J2US κι ερμήνευσαν το τραγούδι «Ο ωραίος κι η ωραία». Την ώρα που το ζευγάρι στάθηκε μπροστά στην κριτική επιτροπή. Τότε ο Νίκος Κοκλώνης σχολίασε: «Αγάπη μου, τι κούκλος είσαι με το πουκάμισο! Μαριάντα μου, είσαι μια θεά με ροζ νυφικό, φανταστική! Εσύ, (σ.σ. Άρη), θα ορίσεις ημερομηνία γάμου με το Μαράκι; Θέλω την πρόταση να την κάνεις στη σκηνή του J2US. Τη

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά