Σίσσυ Χρηστίδου: «Το παραμύθι είναι πριν, μετά ο γάμος έρχεται και γειώνει»

11:04 - 26/03/2023

Στο χθεσινό J2US η Δέσποινα Βανδή ρωτήθηκε από τον Νίκο Κοκλώνη ποια θα ήταν η ιδανική To άρθρο Σίσσυ Χρηστίδου: «Το παραμύθι είναι πριν, μετά ο γάμος έρχεται και γειώνει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σίσσυ Χρηστίδου: «Το παραμύθι είναι πριν, μετά ο γάμος έρχεται και γειώνει»

«Όσο περνούν τα χρόνια και...»

Διαβάστε το στο in.gr

Σίσσυ Χρηστίδου: «Το παραμύθι σαν παραμύθι είναι πριν, μετά ο γάμος έρχεται και γειώνει μια συνθήκη»

Στο χθεσινό J2US η Δέσποινα Βανδή ρωτήθηκε από τον Νίκο Κοκλώνη ποια θα ήταν η ιδανική πρόταση γάμου για εκείνη, με την τραγουδίστρια να τονίζει πως το παραμύθι τελειώνει μετά την επισημοποίηση μιας σχέσης. Η Σίσσυ Χρηστίδου, με αφορμή αυτή την ατάκα της Δέσποινας Βανδή συμφώνησε ότι ο γάμος γειώνει τις περισσότερες φορές τη σχέση […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σίσσυ Χρηστίδου: «Υπάρχουν και πετυχημένοι γάμοι, ξέρω κάποιους»

Συζήτηση περί γάμου, με αφορμή το «πείραγμα» του Νίκου Κοκλώνη προς τη Δέσποινα Βανδή στο τελευταίο live του J2US, έκαναν […] The post Σίσσυ Χρηστίδου: «Υπάρχουν και πετυχημένοι γάμοι, ξέρω κάποιους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σίσσυ Χρηστίδου: «Υπάρχουν και πετυχημένοι γάμοι, ξέρω κάποιους»

«Το παραμύθι σαν παραμύθι είναι πριν...»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η Σίσσυ Χρηστίδου για τον γάμο: «Το παραμύθι είναι πριν»

Στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» το πρωί της Κυριακή 26 Μαρτίου, συζητήθηκαν τα όσα συνέβησαν στο J2US του Σαββάτου. Η παρέα στάθηκε στο πείραγμα του Νίκου Κοκλώνη στη Δέσποινα Βανδή όταν τη ρώτησε πώς θα ήθελε να της κάνει πρόταση γάμου ο Βασίλης Μπισμπίκης. Η Σίσυ Χρηστίδου σχολίασε σχετικά: «Το παραμύθι σαν παραμύθι είναι πριν. […] The post Η Σίσσυ Χρηστίδου για τον γάμο: «Το παραμύθι είναι πριν» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»