Χριστίνα Μαραγκόζη: Χώρισα μετά από 22 χρόνια με τον άντρα μου αλλά εντάξει όταν κάτι τελειώνει, τέλος

22:34 - 27/03/2023

“Έχουμε πολύ καλές σχέσεις, γιατί έχουμε κι ένα παιδί” εξομολογήθηκε η Χριστίνα Μαραγκόζη. Την Χριστίνα Μαραγκόζη υποδέχθηκαν σήμερα στην Super Κατερίνα και μίλησε για την πορεία της στον χώρο της μουσικής και τον χωρισμό της. «Εννοείται ότι μου λείπει ο Αντώνης Βαρδής. Όλοι οι άνθρωποι που έχουν φύγει από κοντά μας και έχουμε ζήσει μαζί ... Περισσότερα To άρθρο Χριστίνα Μαραγκόζη: Χώρισα μετά από 22 χρόνια με τον άντρα μου αλλά εντάξει όταν κάτι τελειώνει, τέλος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαραγκόζη: «Χώρισα μετά από 22 χρόνια, ο γάμος θέλει δουλειά»

Μαραγκόζη: Η γνωστή τραγουδίστρια εξομολογήθηκε σε συνέντευξη της πως χώρισε μετά από 22 χρόνια γάμου, με τον πρώην σύζυγο της Καλεσμένη στην εκπομπή «Super Κατερίνα», ήταν η  Χριστίνα Μαραγκόζη. Η γνωστή λαϊκή τραγουδίστρια, που φέτος συμμετέχει ως coach στο J2US. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου ΕΔΩ The post Μαραγκόζη: «Χώρισα μετά από 22 χρόνια, ο γάμος θέλει δουλειά» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι