Eurovision 2023 – Victor Vernicos: «Θέλω να μιλήσω με την Έλενα Παπαρίζου και τον Σάκη Ρουβά πριν ανέβω στη σκηνή»

10:36 - 28/03/2023

Ο Victor Vernicos ετοιμάζεται να εντυπωσιάσει στη σκηνή της Eurovision 2023, εκπροσωπώντας την Ελλάδα στο Λίβερπουλ. To άρθρο Eurovision 2023 – Victor Vernicos: «Θέλω να μιλήσω με την Έλενα Παπαρίζου και τον Σάκη Ρουβά πριν ανέβω στη σκηνή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Vernicos - Eurovision: «Θέλω να μιλήσω με την Παπαρίζου και τον Ρουβά πριν ανέβω στη σκηνή»

«Έγραψα το τραγούδι μόνος μου, σε μία αγχώδη στιγμή της ζωής μου» ανέφερε στο μεταξύ, για το «What They Say» - Δείτε το βίντεο 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Victor Vernicos για Eurovision 2023: «Θέλω να μιλήσω με την Παπαρίζου και τον Ρουβά πριν ανέβω στη σκηνή»

Ο Victor Vernicos, ο οποίος ετοιμάζεται να εντυπωσιάσει στη σκηνή της Eurovision 2023, εκπροσωπώντας την Ελλάδα μίλησε στην κάμερα του Happy Day. «Βρισκόμαστε σε ετοιμότητα, προσπαθούμε να γίνουμε ακόμη πιο έτοιμοι καθημερινά. Έγραψα το τραγούδι μόνος μου, σε μία αγχώδη στιγμή της ζωής μου. Μετά από ενάμιση χρόνο το κατέθεσε για τη Eurovision. Το έγραψα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Vernicos - Eurovision: «Θέλω να μιλήσω με την Παπαρίζου και τον Ρουβά πριν ανέβω στη σκηνή»

Ο Victor Vernicos είναι ο φετινός εκπρόσωπος της ελληνικής συμμετοχής στη Eurovision 2023, όπου και θα διαγωνιστεί με το «What They Say».

Διαβάστε το στο lykavitos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»