Αντιγόνη Κουλουκάκου – Γη της Ελιάς: «Δεν μου αρέσει να ασχολούνται με τα προσωπικά μου»

14:00 - 31/03/2023

Την Αντιγόνη Κουλουκάκου, η οποία πρωταγωνιστεί στην Γη της Ελιάς στο Mega, συνάντησε ο Γρηγόρης Μπάκας To άρθρο Αντιγόνη Κουλουκάκου – Γη της Ελιάς: «Δεν μου αρέσει να ασχολούνται με τα προσωπικά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου για Ελένη Μενεγάκη: «Εκείνη ξέρει καλύτερα τους λόγους που αποχωρεί, δεν υπάρχουν πολλοί καλοί παρουσιαστές»

Σταματίνα Τσιμτσιλή για Εριέττα Κούρκουλου: «Όλες οι γυναίκες που ζούμε το πένθος της αποβολής κάνουμε τις ίδιες σκέψεις»

Δήμος Βερύκιος για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν καταλάβει ότι μπορεί να “παίξει” και να νικήσει την άλλη πλευρά το πάει μέχρι τέρμα»

Νότης Σφακιανάκης: Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση ο τραγουδιστής – Αντιμέτωπος με νέα απώλεια

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Η προβληματική σχέση με τον πατέρα μου ξεκίνησε όταν κατάλαβε τι συμβαίνει στη σεξουαλική μου ζωή»

Μαίρη Μηνά: Ποια είναι η ηθοποιός που εντυπωσίασε ως Πρωθιέρεια στην τελετή αφής της Ολυμπιακής Φλόγας