Σπίτι με το MEGA: Η Ελεονώρα Μελέτη, η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και η συνεχής διαμάχη

21:50 - 08/04/2023

Στο Σπίτι με το MEGA υποδέχθηκε η Ρούλα Κορομηλά το βράδυ του Σαββάτου την Ελευθερία Αρβανιτάκη και την Ελεωνόρα Ζουγανέλη, οι […] The post Σπίτι με το MEGA: Η Ελεονώρα Μελέτη, η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και η συνεχής διαμάχη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπίτι με το MEGA: Συγκλονιστική βραδιά με Ελευθερία Αρβανιτάκη και Ελεωνόρα Ζουγανέλη (Βίντεο)

Η Ρούλα Κορομηλά υποδέχτηκε τις δύο μεγάλες φωνές του ελληνικού πενταγράμμου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σπίτι με το MEGA: Η μεγάλη «διαμάχη» της Ελεονώρας Μελέτη με την Ελεωνόρα Ζουγανέλη

Δείτε τι συνέβη στον «αέρα» της εκπομπής Σπίτι με το MEGA

Διαβάστε το στο in.gr

Σπίτι με το MEGA: Η Ελεονώρα Μελέτη, η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και η συνεχής διαμάχη

Στο Σπίτι με το MEGA υποδέχθηκε η Ρούλα Κορομηλά το βράδυ του Σαββάτου την Ελευθερία Αρβανιτάκη και την Ελεωνόρα Ζουγανέλη, οι οποίες και είχαν ετοιμάσει ένα εκλεκτό μουσικό πρόγραμμα για το τηλεοπτικό κοινό. Στην παρέα της εκπομπής βρέθηκαν επίσης η Λένα Αρώνη, ο Μένιος Σακελλαρόπουλος και η Ελεονώρα Μελέτη. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια της πρωινής ζώνης του Μεγάλου Καναλιού, μάλιστα, θέλησε να προδώσει με χιούμορ την «παρεξήγηση» που υπάρχει αρκετά χρόνια ανάμεσα στην ίδια και την Ελεωνόρα Ζουγανέλη. «Νιώθω πάρα πολύ τυχερή που είμαι ανάμεσα σε αυτή την υπέροχη παρέα. Ευχαριστώ πάρα πολύ για την πρόσκληση και τα όμορφα σου λόγια, Ρούλα. Δεν θα σταθώ όμως σε αυτό γιατί, όπως και εσύ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»