Μανούσος Μανουσάκης για «Ψίθυρους Καρδιάς»: Μου είχαν πει «και ποιος ενδιαφέρεται για τους τσιγγάνους;»

18:14 - 13/04/2023

Στο πλατό της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ βρέθηκε καλεσμένος ο Μανούσος Μανουσάκης το μεσημέρι της Μεγάλης Πέμπτης (13/04) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στις μεγάλες τηλεοπτικές επιτυχίες που φέρουν την υπογραφή του. «Ψίθυροι Καρδιάς», «Άγγιγμα Ψυχής» και «Τμήμα Ηθών» είναι ορισμένες από τις θρυλικές σειρές που φέρουν την υπογραφή του Μανούσου Μανουσάκη. Αρχικά ο Μανούσος Μανουσάκης εξομολογήθηκε στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο πως «αντιστάσεις στο ξεκίνημα, όχι, δεν βρήκα. Ίσα ίσα. Ούτε και για τους Ψίθυρους καρδιάς που το ήθελαν όλοι. Όχι, δεν το ήθελε ο ΑΝΤ1 και πήγα και το έκανα στο Mega. Μου είχαν πει “και ποιος ενδιαφέρεται για τους τσιγγάνους;”. Μόλις το άκουσε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μανούσος Μανουσάκης για «Ψίθυρους Καρδιάς»: «Μου είχαν πει "και ποιος ενδιαφέρεται για τους τσιγγάνους;"»

«Δεν το ήθελε ο ΑΝΤ1 και πήγα στο Mega και το έκανα» συμπλήρωσε ο σκηνοθέτης 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μανούσος Μανουσάκης: Με τους Ψίθυρους καρδιάς ήταν πάρα πολύ επιφυλακτικοί οι τσιγγάνοι

“Άρχισε όμως να γίνεται ένας βηματισμός” εξομολογήθηκε ο Μανούσος Μανουσάκης. Για τα πρώτα βήματα στην ιδιωτική τηλεόραση, τις μεγάλες του επιτυχίες αλλά και τις αντιστάσεις σε αυτές μίλησε από καρδιάς ο Μανούσος Μανουσάκης όταν βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής Στούντιο 4 στη δημόσια τηλεόραση. αλεσμένος στο Στούντιο 4 βρέθηκε ο Μανούσος Μανουσάκης, το απόγευμα της ... Περισσότερα To άρθρο Μανούσος Μανουσάκης: Με τους Ψίθυρους καρδιάς ήταν πάρα πολύ επιφυλακτικοί οι τσιγγάνοι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μανούσος Μανουσάκης: «Για τους “Ψίθυρους Καρδιάς” μου είχαν πει στον ΑΝΤ1 “ποιος ενδιαφέρεται για τους τσιγγάνους;”»

Ο σπουδαίος σκηνοθέτης για τις επιτυχίες που έκανε στην ιδιωτική τηλεόραση και τις σειρές που του απέρριψαν

Διαβάστε το στο news.gr

Μανούσος Μανουσάκης για “Ψίθυρους Καρδιάς”: Όταν είδαν το πρώτο επεισόδιο οι τσιγγάνοι… άνοιξαν όλες οι πόρτες

Ο Μανούσος Μανουσάκης μίλησε για μία από τις μεγαλύτερες τηλεοπτικές του επιτυχίες, τους “Ψίθυρους Καρδιάς”. Προσκεκλημένος στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Μεγάλης Πέμπτης, ο αγαπημένος σκηνοθέτης αναφέρθηκε σε δουλειές του αλλά και πως κατέληξαν να γυρίζονται για συγκεκριμένα τηλεοπτικά κανάλια. “Αντιστάσεις στο ξεκίνημα, όχι, δεν βρήκα. Ίσα ίσα. Ούτε και για τους “Ψίθυρους […] The post Μανούσος Μανουσάκης για “Ψίθυρους Καρδιάς”: Όταν είδαν το πρώτο επεισόδιο οι τσιγγάνοι… άνοιξαν όλες οι πόρτες appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Μανούσος Μανουσάκης: Η άγνωστη ιστορία για τους «Ψίθυρους καρδιάς» – «Μου είπαν “ποιος ενδιαφέρεται για τους τσιγγάνους”»

Ο Μανούσος Μανουσάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στουντίο 4» και μίλησε μεταξύ άλλων για την αρχή της καριέρας του, αναφερόμενος στα όχι που άκουσε για σειρές που τελικά έγιναν μεγάλες επιτυχίες. «Αντιστάσεις στο ξεκίνημα, όχι, δεν βρήκα. Ίσα ίσα. Ούτε και για τους Ψίθυρους καρδιάς που το ήθελαν όλοι. Όχι, δεν το ήθελε ο ΑΝΤ1 […] The post Μανούσος Μανουσάκης: Η άγνωστη ιστορία για τους «Ψίθυρους καρδιάς» – «Μου είπαν “ποιος ενδιαφέρεται για τους τσιγγάνους”» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα