Ηλίας Μαμαλάκης για Βέφα Αλεξιάδου: «Την χλεύασαν αλλά είναι πρωτοπόρος, της χρωστάει πολλά η ελληνική μαγειρική»

14:30 - 16/04/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη Μία» βρέθηκε ανήμερα του Πάσχα ο Ηλίας Μαμαλάκης. Ο γνωστός σεφ μίλησε στη Ζωή Κρονάκη […] The post Ηλίας Μαμαλάκης για Βέφα Αλεξιάδου: «Την χλεύασαν αλλά είναι πρωτοπόρος, της χρωστάει πολλά η ελληνική μαγειρική» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Μαμαλάκης για Βέφα Αλεξιάδου: Τη χλεύασαν, αλλά της χρωστάει πολλά η ελληνική μαγειρική

Ο Ηλίας Μαμαλάκης ήταν σήμερα (16.04.2023) καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη Μία» και μίλησε για την πορεία στην τηλεόραση, για το γεγονός ότι τα τελευταία χρόνια απέχει από αυτήν, αλλά και για τη Βέφα Αλεξιάδου. «Άκουσε να δεις. Η κυρία Βέφα, παρ’ όλο που την χλεύασαν και την κορόιδεψαν, είναι πρωτοπόρος της ελληνικής τηλεόρασης. Τα ... Περισσότερα To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης για Βέφα Αλεξιάδου: Τη χλεύασαν, αλλά της χρωστάει πολλά η ελληνική μαγειρική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ηλίας Μαμαλάκης για Βέφα Αλεξιάδου: Την χλεύασαν αλλά είναι πρωτοπόρος, της χρωστάει πολλά η ελληνική μαγειρική

Καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη Μία» βρέθηκε ανήμερα του Πάσχα ο Ηλίας Μαμαλάκης. Ο γνωστός σεφ μίλησε στη Ζωή Κρονάκη και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου, όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην τηλεοπτική του πορεία, την αποχή των τελευταίων ετών από τη μικρή οθόνη αλλά και την πρώτη διδάξασα του είδους, Βέφα Αλεξιάδου. «Η σοφία της ηλικίας μου μού δίδαξε ότι δεν πρέπει να χαίρομαι ή να λυπάμαι πολύ. Πρέπει να κρατάω μία απόσταση και από τη λύπη και από τη χαρά. Έχω πονέσει πολύ στη ζωή μου όχι μόνο από απώλεια ανθρώπων αλλά και από αναποδιές», εξομολογείται ο Ηλίας Μαμαλάκης. «Έχω χαρεί και πολύ, όχι όμως γιατί πήρα αύξηση στη δουλειά μου αλλά γιατί ο αδελφός μου πήρε μία υποτροφία από το BBC ή ότα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηλίας Μαμαλάκης για Βέφα Αλεξιάδου: «Την χλεύασαν αλλά είναι πρωτοπόρος, της χρωστάει πολλά η ελληνική μαγειρική»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη Μία» ανήμερα του Πάσχα και εκεί ο γνωστός σεφ μίλησε στη Ζωή Κρονάκη και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου, όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην τηλεοπτική του πορεία, την αποχή των τελευταίων ετών από τη μικρή οθόνη αλλά και την πρώτη διδάξασα του είδους, Βέφα Αλεξιάδου.Ο Ηλίας Μαμαλάκης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη Μία» ανήμερα του Πάσχα και εκεί ο γνωστός σεφ μίλησε στη Ζωή Κρονάκη και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου, όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην τηλεοπτική του πορεία, την αποχή των τελευταίων ετών από τη μικρή οθόνη αλλά και την πρώτη διδάξασα του είδους, Βέφα Αλεξιάδου.«Η σοφία της ηλικίας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»