Η άβολη στιγμή της Καινούργιου στη Νέα Υόρκη με τον Οικονομόπουλο – «Είναι Μεγάλη Πέμπτη και είμαι στην εκκλησία»

14:54 - 18/04/2023

Η Κατερίνα Καινούργιου πέρασε τις διακοπές του Πάσχα φέτος μακριά από την Ελλάδα. Όπως αποκάλυψε από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η παρουσιάστρια ταξίδεψε στη Νέα Υόρκη για να απολαύσει την πόλη. Όμως, όπως ανέφερε η ίδια στην εκπομπή της «Super Κατερίνα», δεν ήταν η μόνη Ελληνίδα celebrity που θα επισκεπτόταν το Big Apple. Η Κατερίνα Καινούργιου μίλησε για την γκάφα που έκανε την Μεγάλη Πέμπτη, όταν μια Ελληνίδα υπάλληλος σε κατάστημα της Νέας Υόρκης της είπε πως σε λίγες μέρες θα ερχόταν ο Νίκος Οικονομόπουλος στην πόλη για μια συναυλία. «Μπαίνω σε ένα κατάστημα και μου λέει μια κοπέλα ‘’έλα να πάμε μαζί στον Οικονομόπουλο:’’. Τέλεια, σκέφτομαι εγώ, θα τον πάρω με βιντεοκ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ο Τσιτσιπάς στα ημιτελικά της Βαρκελώνης μετά από ματς θρίλερ

«Έκλεισε» και το ευρωψηφοδέλτιο του ΠΑΣΟΚ – Αυτοί είναι οι τελευταίοι οκτώ υποψήφιοι

Δένδιας: Για την Ελλάδα ο Λόρδος Βύρων ήταν ο πιο γνωστός φιλέλληνας

Πιερρακάκης από Αλεξανδρούπολη: Πιστεύουμε στα περιφερειακά πανεπιστήμια

Οπαδός της Φενέρμπαχτσε έσπασε το σαλόνι του στην τελευταία απόκρουση του Τζολάκη

Τελικός Conference League – Opap Arena: Πώς μπορεί να αλλάξει η έδρα αν προκριθεί ο Ολυμπιακός