Λουκία Παπαδάκη: Ευτυχώς δεν έχω ζήσει κανέναν μεγάλο έρωτα

14:34 - 21/04/2023

«Είμαι υπερήφανη που πάρθηκε η απόφαση να τελειώσει το Μαύρο Ρόδο», είπε η Λουκία Παπαδάκη. Η Λουκία Παπαδάκη έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Σαράντη Μαριεττή, όπου απάντησε και για το Μαύρο Ρόδο. «Στο Μαύρο Ρόδο ξεπέρασα την τραυματική εμπειρία της γιαγιάς. Με τον Λεωνίδα Κακούρη είμαστε φίλοι από τη σχολή. Η Κύρα ... Περισσότερα To άρθρο Λουκία Παπαδάκη: Ευτυχώς δεν έχω ζήσει κανέναν μεγάλο έρωτα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λουκία Παπαδάκη: «Ευτυχώς δεν έχω ζήσει κανέναν μεγάλο έρωτα»

«Ο έρωτας πρέπει να μας πάει παραπέρα, όχι παραπίσω» δήλωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Λουκία Παπαδάκη: “Ευτυχώς δεν έχω ζήσει κανένα μεγάλο έρωτα”

Η Λουκία Παπαδάκη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή της στο Μαύρο Ρόδο και για τον έρωτα. “Στο Μαύρο Ρόδο ξεπέρασα την τραυματική εμπειρία της γιαγιάς. Με τον Λεωνίδα Κακούρη είμαστε φίλοι από τη σχολή. Η Κύρα είναι μια συναρπαστική προσωπικότητα με συντηρητικά στοιχεία. Θέλω να […] The post Λουκία Παπαδάκη: “Ευτυχώς δεν έχω ζήσει κανένα μεγάλο έρωτα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι