Κατερίνα Στανίση: «Μου έστειλαν δώρο αυτοκίνητο με την κορδέλα»

10:24 - 24/04/2023

Η Κατερίνα Στανίση κι ο Παντελής Τουτουντζής φιλοξενήθηκαν στο πλατό του Happy Day με την Σταματίνα Τσιμτσιλή. Η δημοφιλής λαϊκή […] The post Κατερίνα Στανίση: «Μου έστειλαν δώρο αυτοκίνητο με την κορδέλα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στανίση: Δεν μπορούσα να δεχτώ δώρο το αυτοκίνητο, θα ήθελαν κάποιο αντάλλαγμα

“Είχα κι αυτοκίνητο δώρο με την κορδέλα, αλλά λέω τώρα δεν με ξέρει και δεν τον ξέρω” δήλωσε η Κατερίνα Στανίση. Η Κατερίνα Στανίση κι ο Παντελής Τουτουντζής ήταν καλεσμένοι στο Happy Day με την Σταματίνα Τσιμτσιλή και μίλησε μεταξύ άλλων για τα περιστατικά ακραίου θαυμασμού που έχει ζήσει σε νυχτερινά κέντρα.  «Τα έχουμε ζήσει ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Στανίση: Δεν μπορούσα να δεχτώ δώρο το αυτοκίνητο, θα ήθελαν κάποιο αντάλλαγμα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κατερίνα Στανίση: Το δώρο που της έστειλαν και το γύρισε πίσω

Η Κατερίνα Στανίση μίλησε για τα περιστατικά θαυμασμού που έχει ζήσειΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κατερίνα Ζαρίφη: «Ο νέος μου σύντροφος είναι φίλος με τον πρώην μου»

Στον νέο της σύντροφο, τον Πάνο, αναφέρθηκε η Κατερίνα Ζαρίφη, η οποία ήταν καλεσμένη στο «The 2Night Show», αποκαλύπτοντας πως διατηρεί τις καλύτερες φιλικές σχέσεις με την πρώην σχέση της, τον Γιάννη.Στον νέο της σύντροφο, τον Πάνο, αναφέρθηκε η Κατερίνα Ζαρίφη, η οποία ήταν καλεσμένη στο «The 2Night Show», αποκαλύπτοντας πως διατηρεί τις καλύτερες φιλικές σχέσεις με την πρώην σχέση της, τον Γιάννη.«Είναι σεφ ανοιχτής φωτιάς, από αυτούς τους ανθρώπους που πηγαίνουν στην ύπαιθρο με τον παραδοσιακό τρόπο, με μασίνα, κάνουν αντικριστά, καπνιστά, έχουν καπνιστήρια, αποστακτήρια. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Ζαρίφη: Με τον Πάνο είμαστε έναν χρόνο μαζί, έχουν γίνει φίλοι με τον πρώην μου

Η Κατερίνα Ζαρίφη περιγράφει με τον δικό της τρόπο τη σχέση ανάμεσα στον σύντροφό της και στον πρώην της στο The 2Night Show.Η Κατερίνα Ζαρίφη επέστρεψε στο The 2Night Show για μια επεισοδιακή συνέντευξη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Με την γνωστή οικειότητα που έχει με τον παρουσιαστή, μίλησε για τα προσωπικά της, για το ραδιόφωνο και τον ρόλο της στη σειρά του Mega «Μαίρη, Μαίρη, Μαίρη». Η πολυτάλαντη Κατερίνα Ζαρίφη βρίσκεται σε σχέση τον τελευταίο χρόνο και παραδέχεται πως είναι ευτυχισμένη: «Είμαστε ένα χρόνο μαζί. Βγαίνουμε, πάμε παντού αλλά δεν έχει τύχει να μας φωτογραφήσουν. Αλλά και πάλι δεν θα είχα πρόβλημα εφόσον είναι επίσημη η σχέση. Πρόβλημα έχω να σηκώνουν απλά το κινητό για παράδει

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Κατερίνα Στανίση: «Μου έφερε δώρο αυτοκίνητο με κορδέλα»

Κατερίνα Στανίση: «Ήθελε αντάλλαγμα»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Κατερίνα Στανίση: "Μου έστειλαν δώρο αυτοκίνητο με την κορδέλα"

"Δεν μπορείς να δεχτείς γιατί θα ήθελαν κάποιο αντάλλαγμα. Έτσι δεν είναι;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»