Νίκος Μουτσινάς: «Δεν θα μιλήσουμε, ούτε στην Ματίνα Νικολάου θα ρωτάτε πράγματα για εμένα»

16:14 - 26/04/2023

Σε μία τοποθέτηση πέρασε ο Νίκος Μουτσινάς μέσα από το Καλό Μεσημεράκι για τους δημοσιογράφους που βρίσκονται αρκετά συχνά έξω […] The post Νίκος Μουτσινάς: «Δεν θα μιλήσουμε, ούτε στην Ματίνα Νικολάου θα ρωτάτε πράγματα για εμένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Μουτσινάς: «Ούτε τη Ματίνα Νικολάου θέλω να ρωτάτε πράγματα για εμένα»

Μια έκκληση προς όλες τις εκπομπές απηύθυνε σήμερα μέσα από το “Καλό Μεσημεράκι” ο Νίκος Μουτσινάς. Ο παρουσιαστής ζήτησε για ακόμη μια φορά από τους αρχισυντάκτες των ψυχαγωγικών εκπομπών να σταματήσουν να στέλνουν κάμερες και δημοσιογράφους έξω από το πλατό προκειμένου να εξασφαλίσουν μια δήλωσή του ή να ρωτάνε τους συνεργάτες του πράγματα που αφορούν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νίκος Μουτσινάς: Δεν μου αρέσει να με «γράφουν» – Δεν θα μιλήσουμε, ούτε στην Ματίνα Νικολάου θα ρωτάτε πράγματα για εμένα

Έκκληση έκανε ο Νίκος Μουτσινάς μέσα από το Καλό Μεσημεράκι προς τους δημοσιογράφους που βρίσκονται αρκετά συχνά έξω από την εκπομπή του για να αποσπάσουν δηλώσεις σε σχέση με το τηλεοπτικό του μέλλον. Αφορμή στάθηκαν οι ερωτήσεις που δέχθηκε η Μαρία Κορινθίου για την Ελένη Χατζίδου.Έκκληση έκανε ο Νίκος Μουτσινάς μέσα από το Καλό Μεσημεράκι προς τους δημοσιογράφους που βρίσκονται αρκετά συχνά έξω από την εκπομπή του για να αποσπάσουν δηλώσεις σε σχέση με το τηλεοπτικό του μέλλον. Αφορμή στάθηκαν οι ερωτήσεις που δέχθηκε η Μαρία Κορινθίου για την Ελένη Χατζίδου.«Θα πάρω αφορμή. Θα πάω σε άσχετο θέμα, αλλά σχετικό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έξαλλος ο Νίκος Μουτσινάς: «Δεν μου αρέσει να με γράφουν, δεν θα ρωτάτε για μένα»

Φανερά ενοχλημένος εμφανίστηκε στον τηλεοπτικό «αέρα» ο παρουσιαστής Νίκος Μουτσινάς, απευθύνοντας εκ νέου έκκληση στους αρχισυντάκτες να μη στέλνουν δημοσιογράφους για να αποσπάσουν δηλώσεις για το τηλεοπτικό του μέλλον. Με αφορμή τις ερωτήσεις που δέχτηκε η Μαρία Κορινθίου για την Ελένη Χατζίδου, ο παρουσιαστής Νίκος Μουτσινάς αναφέρθηκε σε κάτι που τον ενοχλεί σε μεγάλο βαθμό. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»