Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Σταύρο Σβήγκο: «Κι εγώ έχω συμφιλιωθεί με τη θηλυκή μου πλευρά»

00:30 - 02/05/2023

Καλεσμένος στο The 2Night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε ο Σταύρος Σβήγκος το βράδυ της To άρθρο Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Σταύρο Σβήγκο: «Κι εγώ έχω συμφιλιωθεί με τη θηλυκή μου πλευρά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Σβήγκος και Γρηγόρης Αρναούτογλου συζήτησαν για το πως συμφιλιώθηκαν με τη θηλυκή τους πλευρά

Ο Σταύρος Σβήγκος ήταν ένας από τους καλεσμένους του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» της Πρωτομαγιάς. Η συζήτηση ανάμεσα στους δυο στράφηκε σε μια φωτογραφία του ηθοποιού που είχε προκαλέσει πολλές συζητήσεις. Ο Σταύρος Σβήγκος εξέφρασε την απορία του για τον ντόρο που έγινε με μια φωτογράφισή και η δήλωσή τουν πως συμφιλιώθηκε με ... Περισσότερα To άρθρο Σταύρος Σβήγκος και Γρηγόρης Αρναούτογλου συζήτησαν για το πως συμφιλιώθηκαν με τη θηλυκή τους πλευρά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Σταύρο Σβήγκο: «Κι εγώ έχω συμφιλιωθεί με την θηλυκή μου πλευρά»

Ο Σταύρος Σβήγκος την Πρωτομαγιά ήταν καλεσμένος στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και έδωσε μία εφ’ολης της ύλης συνέντευξη. Ο γνωστός ηθοποιός, μεταξύ άλλων, απάντησε για την φωτογραφία που είχε ανεβάσει στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram για την οποία δέχτηκε αμέτρητες ερωτήσεις. Αρχικά, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου εξέφρασε την απορία του για […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Σταύρο Σβήγκο: «Κι εγώ έχω συμφιλιωθεί με την θηλυκή μου πλευρά»

Για την φωτογραφία που είχε ανεβάσει στο Instagram από φωτογράφιση και τις ερωτήσεις που δέχθηκε, απάντησε ο Σταύρος Σβήγκος που ήταν καλεσμένος στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου.Για την φωτογραφία που είχε ανεβάσει στο Instagram από φωτογράφιση και τις ερωτήσεις που δέχθηκε, απάντησε ο Σταύρος Σβήγκος που ήταν καλεσμένος στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου.Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου εξέφρασε την απορία του για τον ντόρο που έγινε με αυτήν την φωτογραφία: «Γιατί φάνηκε παράξενο σε κάποιους η δήλωσή σου ότι έχεις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»