Άννα Φόνσου: Ο Γιώργος Μαρίνος μένει στη Γλυφάδα, τον φροντίζουν, δεν έχει οικονομικό πρόβλημα

13:52 - 02/05/2023

«Μου είπε “θα ήθελα να μην ξαναμιλήσω σε κανέναν”» αποκάλυψε η Άννα Φόνσου για τον Γιώργο Μαρίνο. Το που βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος και ποια είναι η κατάσταση της υγείας του επανέρχεται στην επικαιρότητα μετά την επίθεση που εξαπέλυσε ο Τάκης Σαγιώρ στην Άννα Φόνσου. Η δεύτερη εμφανίστηκε σήμερα (02.05.2023) στο «Πρωϊνό» και απάντησε. «Ο ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Φόνσου: Ο Γιώργος Μαρίνος μένει στη Γλυφάδα, τον φροντίζουν, δεν έχει οικονομικό πρόβλημα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Φόνσου: Ο Γιώργος Μαρίνος μένει στην Γλυφάδα με μια κοπέλα που τον φροντίζε- Δεν έχει οικονομικό πρόβλημα

Για τον Γιώργο Μαρίνο μίλησε η Άννα Φόνσου, μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό». Για τον Γιώργο Μαρίνο μίλησε η Άννα Φόνσου, μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό». Η γνωστή ηθοποιός, σχολίασε τις δηλώσεις του Τάκη Σαγιώρ στις οποίες εκείνος την κατηγόρησε για τον Γιώργο Μαρίνο λέγοντας: «Καταρχήν, τον κ. Σαγιώρ δεν τον ξέρω, δεν έχουμε μιλήσει ποτέ. Ξέρω ότι έχει ένα τυροπιτάδικο κοντά στο σπίτι του Ηθοποιού και πηγαίνουμε και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι