Εύη Σαλταφερίδου για Μελίνα Μεταξά: «Δεν υπήρχε γυναίκα που να χώνευε μέσα στο Survivor»

16:30 - 03/05/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι» βρέθηκε η Εύη Σαλταφερίδου. Η πρώην παίκτρια του Survivor All Star, στην πρώτη της τηλεοπτική […] The post Εύη Σαλταφερίδου για Μελίνα Μεταξά: «Δεν υπήρχε γυναίκα που να χώνευε μέσα στο Survivor» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εύη Σαλταφερίδου: Δεν υπήρχε γυναίκα που η Μελίνα χώνευε στο Survivor All Star

Για όλους και όλα μίλησε η Εύη Σαλταφερίδου στο “Καλό μεσημεράκι” του ΣΚΑΪ. Στους πρώην συμπαίκτες της στο Survivor All Star, ανάμεσα τους και η Μελίνα Μεταξά, αναφέρθηκε από καρδιάς η Εύη Σαλταφερίδου όταν συνάντησε τον Νίκο Μουτσινά στο πλατό της εκπομπής “Καλό μεσημεράκι” στον ΣΚΑΪ. «Αρχικά, θέλω να πω ότι με τη Μελίνα δεν ... Περισσότερα To άρθρο Εύη Σαλταφερίδου: Δεν υπήρχε γυναίκα που η Μελίνα χώνευε στο Survivor All Star δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Εύη Σαλταφερίδου: «Δεν υπήρχε γυναίκα που να χώνευε μέσα στο Survivor η Μελίνα Μεταξά»

Εύη Σαλταφερίδου: «Η Μελίνα είχε ένα beef με τον Ηλία Γκότση από το ’18, φαινόταν απ’ την αρχή που μπήκε ότι υπήρχε ένα θέμα μαζί του»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»