Σταματίνα Τσιμτσιλή για Σίσσυ Χρηστίδου: «Μου είπε ότι δεν πιστεύει πως πρέπει να το ζήσει όλο αυτό, είναι πληγωμένη»

09:20 - 11/05/2023

Την επικοινωνία που είχε με τη Σίσσυ Χρηστίδου μετά τη συνέντευξη που έδωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης To άρθρο Σταματίνα Τσιμτσιλή για Σίσσυ Χρηστίδου: «Μου είπε ότι δεν πιστεύει πως πρέπει να το ζήσει όλο αυτό, είναι πληγωμένη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Μίλησα με τη Σίσσυ Χρηστίδου, ήταν στεναχωρημένη και απογοητευμένη»

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή το πρωί της Πέμπτη μέσα από την εκπομπή της αποκάλυψε την επικοινωνία που είχε με τη Σίσσυ Χρηστίδου μετά τη συνέντευξη που έδωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα το μεσημέρι της Τετάρτης 10/5 κατά την οποία αναφέρθηκε στους λόγους που τους οδήγησαν στις δικαστικές αίθουσες. «Επειδή έτυχε και μίλησα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τσιμτσιλή για Χρηστίδου: Μου λέει, «δεν το πιστεύω ότι πρέπει να ζήσω όλο αυτό, τι θα πω στα παιδιά»

Την τηλεφωνική επικοινωνία που είχε με την Σίσσυ Χρηστίδου αποκάλυψε η Σταματίνα Τσιμτσιλή, μετά τις δηλώσεις του Θοδωρή Μαραντίνη στο Πρωινό.Την τηλεφωνική επικοινωνία που είχε με την Σίσσυ Χρηστίδου αποκάλυψε η Σταματίνα Τσιμτσιλή, μετά τις δηλώσεις του Θοδωρή Μαραντίνη στο Πρωινό.Η Σταματίνα στον αέρα της εκπομπής, Happy Day ανέφερε: «Επειδή έτυχε και μίλησα μαζί της, είναι ιδιαίτερα στεναχωρημένη, αιφνιδιασμένη και πληγωμένη ως μητέρα. Της είπα να δει το θέμα αν θέλει να πούμε κάτι επιπλέον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Μίλησα με τη Σίσσυ Χρηστίδου, ήταν στεναχωρημένη και απογοητευμένη»

Την διαμάχη της Σίσσυς Χρησίδου με τον πρώην σύζυγο της, Θοδωρή Μαραντίνη σχολίασε η Σταματίνα Τσιμτσιλή με την πρωινή της […] The post Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Μίλησα με τη Σίσσυ Χρηστίδου, ήταν στεναχωρημένη και απογοητευμένη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Μίλησα με τη Σίσσυ Χρηστίδου, ήταν στεναχωρημένη και απογοητευμένη»

Την διαμάχη της Σίσσυς Χρησίδου με τον πρώην σύζυγο της, Θοδωρή Μαραντίνη σχολίασε η Σταματίνα Τσιμτσιλή στο Happy Day.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»