Τάκης Ζαχαράτος: «Θα μου άρεσε πάρα πολύ να κάνω πρωινό»

13:26 - 12/05/2023

Ο Τάκης Ζαχαράτος κάθισε στον καναπέ του «Πρωινό μας» και μίλησε με τη Φαίη Σκορδά για την επιτυχία του στο […] The post Τάκης Ζαχαράτος: «Θα μου άρεσε πάρα πολύ να κάνω πρωινό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος: «Θα μου άρεσε πάρα πολύ να κάνω πρωινό»

«Θα ήθελα να είμαι κάπου που να είμαι χρήσιμος κι όχι απλά να είμαι στην τηλεόραση» ανέφερε ο γνωστός ηθοποιός και μίμος

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Θα μου άρεσε πάρα πολύ να κάνω πρωινό»

«Θα ήθελα να είμαι κάπου που να είμαι χρήσιμος κι όχι απλά να είμαι στην τηλεόραση» ανέφερε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τάκης Ζαχαράτος: «Θα μου άρεσε πάρα πολύ να κάνω πρωινό – Γιατί όχι; Δεν ξέρω αν θα το άντεχα»

Ο Τάκης Ζαχαράτος μίλησε για την επιτυχία του στο «Παλλάς» και για τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα, στην εκπομπή «Πρωινό μας» . Ο Τάκης Ζαχαράτος μίλησε για την επιτυχία του στο «Παλλάς» και για τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα, στην εκπομπή «Πρωινό μας» . Συγκεκριμένα, για το ενδεχόμενο να αναλάβει πρωινή εκπομπή, είπε: «Θα μου άρεσε πάρα πολύ να κάνω πρωινό. Γιατί όχι; Δεν ξέρω αν θα το άντεχα κι αν θα ταίριαζα. Θα ήθελα να είμαι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τάκης Ζαχαράτος: "Θα μου άρεσε πάρα πολύ να κάνω πρωινό"

"Θα ήθελα να είμαι κάπου που να είμαι χρήσιμος κι όχι απλά να είμαι στην τηλεόραση"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»