Νικόλας Αγόρου για Ηλία Μπόγδανο και Εύη Σαλταφερίδου: «Δε θα πουλήσεις την ψυχή σου για τα χρήματα»

13:48 - 12/05/2023

Ο Νικόλας Αγόρου που πριν λίγες ημέρες επέστρεψε στην Ελλάδα από το Survivor All Star, βρέθηκε To άρθρο Νικόλας Αγόρου για Ηλία Μπόγδανο και Εύη Σαλταφερίδου: «Δε θα πουλήσεις την ψυχή σου για τα χρήματα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικόλας Αγόρου: Ο Ηλίας Μπόγδανος και το unfollow στην Εύη Σαλταφερίδου

Ο Νικόλας Αγόρου που πριν λίγες ημέρες επέστρεψε στην Ελλάδα από το Survivor All Star...

Διαβάστε το στο Zougla

Νικόλας Αγόρου: Ο Ηλίας Μπόγδανος και το unfollow στην Εύη Σαλταφερίδου

Ο Νικόλας Αγόρου που πριν λίγες ημέρες επέστρεψε στην Ελλάδα από το Survivor All Star, βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής Πρωινό μας και μίλησε για τον Ηλία Μπόγδανο, αλλά και τους λόγους που τον οδήγησαν στο να κάνει unfollow από το Instagram την Εύη Σαλταφερίδου, με την οποία ήταν μαζί και στο Survivor 2018. «Όπως […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»