Σταύρος Ζαλμάς: «Γράφτηκαν κτηνωδίες για μένα, έχουν περάσει μεγάλοι αλήτες από τη δημοσιογραφία»

12:40 - 14/05/2023

Με αφορμή την επιτυχημένη καθημερινή σειρά του OPEN, «Έρωτας φυγάς» παραχώρησε συνέντευξη ο Σταύρος Ζαλμάς στην Ελένη Τσολάκη και την κάμερα […] The post Σταύρος Ζαλμάς: «Γράφτηκαν κτηνωδίες για μένα, έχουν περάσει μεγάλοι αλήτες από τη δημοσιογραφία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Ζαλμάς: «Γράφτηκαν κτηνωδίες για μένα, έχουν περάσει μεγάλοι αλήτες από τη δημοσιογραφία»

Με αφορμή την επιτυχημένη καθημερινή σειρά του OPEN, «Έρωτας φυγάς» παραχώρησε συνέντευξη ο Σταύρος Ζαλμάς στην Ελένη Τσολάκη και την κάμερα του OPEN Weekend το πρωινό της Κυριακής. Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην επιλογή να μην δίνει συχνά συνεντεύξεις καθώς και τα δημοσιεύματα που αφορούσαν εκείνο στο παρελθόν και κακώς, όπως ο ίδιος εξηγεί, δεν κινήθηκε νομικά εναντίον δημοσιογράφων. Ειδικότερα, ο Σταύρος Ζαλμάς εξομολογήθηκε πως «δεν υπάρχει περίπτωση, εάν δώσω συνέντευξη από τηλεφώνου, να δημοσιευθεί εάν δεν την διαβάσω. Διότι αν στο παρελθόν είχα διαβάσει κάποια πράγματα δεν θα τα είχα αφήσει να δημοσιευθούν και θα είχα προστατεύσει τον εαυτό μου. Έχω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σταύρος Ζαλμάς: «Γράφτηκαν κτηνωδίες για μένα»

Με αφορμή την επιτυχημένη καθημερινή σειρά του OPEN, «Έρωτας φυγάς» ο Σταύρος Ζαλμάς μίλησε στην Ελένη Τσολάκη και την κάμερα του OPEN Weekend το πρωινό της Κυριακής.Με αφορμή την επιτυχημένη καθημερινή σειρά του OPEN, «Έρωτας φυγάς» ο Σταύρος Ζαλμάς μίλησε στην Ελένη Τσολάκη και την κάμερα του OPEN Weekend το πρωινό της Κυριακής.Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην επιλογή να μην δίνει συχνά συνεντεύξεις καθώς και τα δημοσιεύματα που αφορούσαν εκείνο στο παρελθόν και κακώς, όπως ο ίδιος εξηγεί, δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σταύρος Ζαλμάς: «Γράφτηκαν κτηνωδίες για μένα στο παρελθόν»

Ο Σταύρος Ζαλμάς που τη φετινή τηλεοπτική σεζόν πρωταγωνιστεί στην επιτυχημένη σειρά του Open “Έρωτας φυγάς” To άρθρο Σταύρος Ζαλμάς: «Γράφτηκαν κτηνωδίες για μένα στο παρελθόν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»