Κώστας Τσουρός: «Κύριε Παπαμιχαήλ μου, ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζι σας»

11:18 - 23/05/2023

Στη νέα ανάρτηση που έκανε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ απάντησε σήμερα ο Κώστας Τσουρός στον αέρα της εκπομπής «Mega Καλημέρα». «Ούτε […] The post Κώστας Τσουρός: «Κύριε Παπαμιχαήλ μου, ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζι σας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Τσουρός σε Γιάννη Παπαμιχαήλ: Ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας

«Και γενικά ποσώς με ενδιαφέρει και το θέμα, να σας πω την αλήθεια», είπε ο Κώστας Τσουρός. Ο Κώστας Τσουρός απάντησε σήμερα (23.05.2023) στον αέρα του «Mega Καλημέρα» στη νέα ανάρτηση που έκανε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ. «Ούτε εγώ μπαίνω σε αντιπαράθεση, κύριε Παπαμιχαήλ μου. Εγώ ακούω αυτό που γίνεται, σχολιάζω κλπ. Ποσώς με ενδιαφέρει να ... Περισσότερα To άρθρο Κώστας Τσουρός σε Γιάννη Παπαμιχαήλ: Ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κώστας Τσουρός σε Γιάννη Παπαμιχαήλ: «Ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας»

Ο Κώστας Τσουρός το πρωί της Τρίτης στον αέρα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» θέλησε να απαντήσει στη νέα ανάρτηση που έκανε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ στα social media. «Ούτε εγώ μπαίνω σε αντιπαράθεση, κύριε Παπαμιχαήλ μου. Εγώ ακούω αυτό που γίνεται, σχολιάζω κλπ. Ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας και γενικά ποσώς με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κώστας Τσουρός: «Κύριε Παπαμιχαήλ μου, ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας»

Μέσα από τον αέρα της εκπομπής «Mega Καλημέρα», απάντησε ο Κώστας Τσουρός στη νέα ανάρτηση του Γιάννη Παπαμιχαήλ.Μέσα από τον αέρα της εκπομπής «Mega Καλημέρα», απάντησε ο Κώστας Τσουρός στη νέα ανάρτηση του Γιάννη Παπαμιχαήλ.«Ούτε εγώ μπαίνω σε αντιπαράθεση, κύριε Παπαμιχαήλ μου. Εγώ ακούω αυτό που γίνεται, σχολιάζω κλπ. Ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας και γενικά ποσώς με ενδιαφέρει και το θέμα, να σας πω την αλήθεια. Απλά, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Κώστας Τσουρός απαντά στον Γιάννη Παπαμιχαήλ: «Ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας»

Τη δική του απάντηση στα όσα έγραψε πρόσφατα ο Γιάννης Παπαμιχαήλ για τον ίδιο, αλλά και To άρθρο Ο Κώστας Τσουρός απαντά στον Γιάννη Παπαμιχαήλ: «Ποσώς με ενδιαφέρει να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»