Σιντιμπέ: «Είμαστε περήφανοι, να συνεχίσουμε συγκεντρωμένοι»

00:06 - 25/05/2023

Σιντιμπέ: «Είμαστε περήφανοι, να συνεχίσουμε συγκεντρωμένοι» 25/05/2023 Οι Τζιμπρίλ Σιντιμπέ και Άρνολντ Μουκουντί μίλησαν μετά το νταμπλ της ΑΕΚ με 2-0 κόντρα στον ΠΑΟΚ τονίζοντας περήφανοι για τα όσα πέτυχαν αλλά στάθηκαν και στα προκριματικά του Champions League. Αναλυτικά όσα ανέφεραν οι Τζιμπρίλ Σιντιμπέ και Άρνολντ Μουκουντί στην κάμερα της Cosmote TV:  Σιντιμπέ: «Ήταν μία καταπληκτική σεζόν, είμαστε περήφανοι, μπήκαμε στο γήπεδο μας, κατακτήσαμε τα πάντα στην πρώτη μας σεζόν είμαι περήφανος για την ομάδα. Αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να μείνουμε συγκεντρωμένοι. Να έχουμε χαμηλά τα κεφάλια μας, θα δούμε τι θα κάνουμε και από μεταγραφές. Πρέπει

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σιντιμπέ: «Καταπληκτική σεζόν, είμαι περήφανος, να έχουμε χαμηλά τα κεφαλιά»

Ο Σιντιμπέ είπε τα καλύτερα για όλους στην ΑΕΚ, όμως παράλληλα έδωσε το «σύνθημα» και για την επόμενη αγωνιστική περίοδο. Μόνο καλά λόγια για όλους στην ΑΕΚ είχε να πει ο Σιντιμπέ, μετά τον τελικό του Novibet Κυπέλλου Ελλάδος όπου η Ενωση επικράτησε 2-0 του ΠΑΟΚ και ολοκλήρωσε τη σεζόν με το νταμπλ. «Ηταν μία […] The post Σιντιμπέ: «Καταπληκτική σεζόν, είμαι περήφανος, να έχουμε χαμηλά τα κεφαλιά» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

ΒΙΝΤΕΟ - Γιώργος Λιάγκας σε Άρια Καλύβα: «Δεν θα συνεχίσω το παιχνιδάκι σου, με προσβάλει η στάση σου»

Άρης: Να σπάσει το «ρόδι» απέναντι στον Ολυμπιακό

Η πρώτη αντίδραση Γιαννακόπουλου με... καρφιά και Αταμάν (ΦΩΤΟ)

Ολυμπιακός: 27 χρόνια από την κατάκτηση του πρώτου Ευρωπαϊκού

Τερίμ: «Μας δίνουν αυτοπεποίθηση τα αποτελέσματα με την ΑΕΚ»

«Να πάει να γ… ο νεκρός, τώρα ας κάνουν δείπνο με Φιλόπουλο, Μιχάλη και Άλκη» - Ξεπερνάει και τα όρια του σοκ η συνομιλία που κατέγραψαν οι Αρχές