Άρης Καβατζίκης – Καθηλώνει για τον θάνατο του αδελφού του: «Δεν θα ξεχάσω ποτέ την εικόνα της μαμάς μου»

19:14 - 25/05/2023

Ο Άρης Καβατζίκης συνάντησε την Σοφία Αλιμπέρτη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Ζήσε αλλιώς» στον ΑΝΤ1. Ο γνωστός […] The post Άρης Καβατζίκης – Καθηλώνει για τον θάνατο του αδελφού του: «Δεν θα ξεχάσω ποτέ την εικόνα της μαμάς μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Άρης Καβατζίκης για τον θάνατο του αδελφού του: «Δεν θα ξεχάσω ποτέ την εικόνα της μαμάς μου»

Ο Άρης Καβατζίκης συνάντησε την Σοφία Αλιμπέρτη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Ζήσε αλλιώς» στον ΑΝΤ1.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Άρης Καβατζίκης: Συγκλονίζει για τον θάνατο του αδελφού του: «Δεν θα ξεχάσω ποτέ την εικόνα της μαμάς μου»

Ο Άρης Καβατζίκης συνάντησε την Σοφία Αλιμπέρτη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Ζήσε αλλιώς» στον ΑΝΤ1. Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε από καρδιάς για την απρόσμενη απώλεια του αδελφού του και την δύσκολη διαχείριση σε αυτήν.Ο Άρης Καβατζίκης συνάντησε την Σοφία Αλιμπέρτη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Ζήσε αλλιώς» στον ΑΝΤ1. Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε από καρδιάς για την απρόσμενη απώλεια του αδελφού του και την δύσκολη διαχείριση σε αυτήν.Ο Άρης Καβατζίκης εξομολογήθηκε πως «ήταν μια ξαφνική απώλεια, τελείως απροσδόκητη και απροειδοποίητη. Ήταν 49 ετών, ξύπνησε το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άρης Καβατζίκης – Συγκλονίζει για τον θάνατο του αδελφού του: “Δεν θα ξεχάσω ποτέ την εικόνα της μαμάς μου”

Ο Άρης Καβατζίκης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Ζήσε αλλιώς» το απόγευμα της Πέμπτης. Ο γνωστός δημοσιογράφος συγκλόνισε με την εξομολόγησή του στη Σοφία Αλιμπέρτη για τον αιφνίδιο θάνατο του αδελφού του. “Ήταν μια ξαφνική απώλεια, τελείως απροσδόκητη και απροειδοποίητη. Ήταν 49 ετών, ξύπνησε το πρωί και δεν είχε καλή επαφή. Μας ειδοποίησε η γυναίκα του, ξεκίνησα […] The post Άρης Καβατζίκης – Συγκλονίζει για τον θάνατο του αδελφού του: “Δεν θα ξεχάσω ποτέ την εικόνα της μαμάς μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»