Κωστής Μαραβέγιας – Τόνια Σωτηροπούλου: Στην Αίγινα για τον γάμο του Πάνου Μουζουράκη

08:26 - 27/05/2023

Έτοιμοι να ζήσουν μια από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής τους είναι ο Πάνος Μουζουράκης To άρθρο Κωστής Μαραβέγιας – Τόνια Σωτηροπούλου: Στην Αίγινα για τον γάμο του Πάνου Μουζουράκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Κωστής Μαραβέγιας και η Τόνια Σωτηροπούλου στην Αίγινα για τον γάμο Μουζουράκη-Κόζαρη

Έτοιμοι να ζήσουν μια από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής τους είναι ο Πάνος Μουζουράκης με την αγαπημένη του Μαριλού Κόζαρη, καθώς σε λίγες ώρες θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας στην Αίγινα. Το ζευγάρι βρίσκεται στο νησί από το πρωί της Παρασκευής μαζί με κάποιους από τους καλεσμένους τους και ήδη έχουν ξεκινήσει […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»