Γρηγόρης Γκουντάρας: Η απάντηση στα υβριστικά μηνύματα που του ευχήθηκαν να καεί στη φωτιά του Λαγονησίου

14:09 - 18/07/2023

Δύσκολο ήταν το χθεσινό βράδυ για τον Γρηγόρη Γκουντάρα, τη Ναταλί Κάκκαβα και τους κατοίκους του To άρθρο Γρηγόρης Γκουντάρας: Η απάντηση στα υβριστικά μηνύματα που του ευχήθηκαν να καεί στη φωτιά του Λαγονησίου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γρηγόρης Γκουντάρας απαντά στα μηνύματα μίσους που έλαβε – Του ευχήθηκαν να καεί στη φωτιά του Λαγονησίου

Η φωτιά σάρωσε τα πάντα στο πέρασμά της, με τον δημοσιογράφο που βρίσκεται σε διακοπές με την οικογένειά του, να κάνει έκκληση για βοήθεια.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γρηγόρης Γκουντάρας: Απαντά σε follower που του ευχήθηκε να καεί στη φωτιά στο Λαγονήσι

Ο Γρηγόρης Γκουντάρας, ο οποίος στο Λαγονήσι τα τελευταία χρόνια έχει δημιουργήσει με τη σύζυγό του, Ναταλί Κάκκαβα την επιχείρησή του, τη Δευτέρα προχώρησε σε δύο αναρτήσεις στο προφίλ του στο Instagram. «Μεγάλη φωτιά ανάμεσα σε Κουβαρά και Καλύβια, κινδυνεύουν σπίτια και άνθρωποι, στείλτε δυνάμεις» έγραψε αρχικά ο Γρηγόρης Γκουντάρας, ενώ στη δεύτερη έκανε έκκληση […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γρηγόρης Γκουντάρας: Η απάντησή του για τα απίστευτα και υβριστικά μηνύματα που έλαβε για την φωτιά στο Λαγονήσι

Δύσκολες στιγμές βίωσαν χθες ο Γρηγόρης Γκουντάρας κι η σύζυγός του Ναταλί Κάκκαβα καθώς οι φλόγες στο Λαγονήσι κατέκαψαν τα […] The post Γρηγόρης Γκουντάρας: Η απάντησή του για τα απίστευτα και υβριστικά μηνύματα που έλαβε για την φωτιά στο Λαγονήσι appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»