Στην Ελλάδα για διακοπές ο Μάτζικ Τζόνσον μετά τη συμμετοχή του σε αγορά ομάδας για έξι δισ. δολάρια

01:00 - 27/07/2023

Μετά από την παραδοσιακή του επίσκεψη στην Ιταλία όπου κάνει διακοπές κάθε καλοκαίρι με άλλους διάσημους φίλους του όπως Σάμιουελ Λ. Τζάκσον και ο Μάικλ Τζόρνταν, ο Μάτζικ Τζόνσον βρίσκεται στην Ελλάδα. Μαζί με την οικογένειά του – τη σύζυγό του Κούκι, τα παιδιά τους και τα εγγόνια τους – ο θρύλος του μπάσκετ και των Λος Άντζελες Λέικερς αποφάσισε να κάνει… κρουαζιέρα στην Ελλάδα με την πολυτελή θαλαμηγό του. Ο «magic man» ανάρτησε στον λογαριασμό του στο Twitter και φωτογραφία με την οικογένειά του και όλοι τους φορούσαν μπλούζες των Ουάσινγκτον Κομάντερς, της ομάδας του NFL, στην οποία πρόσφατα έγινε μέτοχος. «Η οικογένειά μου κι εγώ φοράμε ήδη τις νέες μας μπλούζες των Κομάντερς

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα