Έλενα Χριστοπούλου και Τάμτα έγιναν νονές σε βάπτιση στην Σέριφο – Βίντεο

22:09 - 30/07/2023

Η Έλενα Χριστοπούλου μπορεί να περνάει το μεγαλύτερο μέρος των διακοπών της στα Κουφονήσια, αυτό το To άρθρο Έλενα Χριστοπούλου και Τάμτα έγιναν νονές σε βάπτιση στην Σέριφο – Βίντεο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάμτα - Έλενα Χριστοπούλου: Έγιναν νονές στη Σέριφο (φωτογραφίες)

Η Τάμτα και η Έλενα Χριστοπούλου βάφτισαν μαζί τον γιο του γνωστού φωτογράφου Πάνου Γιαννακόπουλου στη Σέριφο.Η Έλενα Χριστοπούλου άφησε για λίγο τα Κουφονήσια, το Σαββατοκύριακο και ταξίδεψε μέχρι τη Σέριφο για να γίνει νονά. Μαζί με τη γνωστή μάνατζερ και παρουσιάστρια, ήταν και η Τάμτα για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Οι δυο τους βάφτισαν τον γιο του γνωστού φωτογράφου Πάνου Γιαννακόπουλου με τον οποίο είναι πολύ καλές φίλες και συνεργάτιδες. Ο νεοφώτιστος απόλαυσε την αγκαλιά τους και πήρε το όνομα Χριστόφορος. Τόσο η Τάμτα, όσο και η Έλενα Χριστοπούλου ήταν απλά ντυμένες με βαμβακερά αέρινα φορέματα, χωρίς περιττό μακιγιάζ. Φωτογραφίες από το μυστήριο δημοσίευσαν και οι δυο νονές στους λογαριασμο

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»